Módní styl Korduly Stropnické: Kabelku pod 50 tisíc ještě nevynesla a je mistryní v kombinování běžných outfitů a luxusních značek

Módní styl Korduly Stropnické: Kabelku pod 50 tisíc ještě nevynesla a je mistryní v kombinování běžných outfitů a luxusních značek
Zdroj: Herminapress, se souhlasem Agáty Hanychové/ koláž: Lifee
Kordula Stropnická a její outfit na velkolepé oslavě jejích osmnáctých narozenin. Oblíbená kabelka luxusní značky nesměla chybět.Kordula si přála delší a bohatší hřívu. Dočkala se jí v podobě dárku od starší sestry.Kordula s přítelem Damianem patří k milovníkům luxusní módy a doplňků. Na předpremiéře filmu se blýskli hned celou sadou luxusních kousků. Zatímco Damian doladil černožlutý model brašničkou Chrtistian Dior a teniskami Alexander McQueen, Kordule nechyběla její oblíbená značka Louis Vuitton, a to v podání pantoflí i minikabelky.Kordula luxusními kousky doladila jinak jednoduchý černočerný outfit. O žlutou se v předepsaném dress codu postaraly jednoduché náušnice se střapci.+ 7 fotek+ 8 fotek

Kordula Stropnická sice nedávno velkolepě oslavila své 18. narozeniny, to, že je plnoletá, ale neznamená, že už vyskočila ze škatulky “teenager”. Její módní styl inklinuje k mladistvým trendům z devadesátek, kterých se nehodlá jen tak vzdát, potrpí si ale na luxusní doplňky. Jakou značku si Kordula Stropnická nemůže odepřít?

Jana Jánská
Jana Jánská25. 09. 2023 14:15

Na předpremiéru filmu Onemanshow: The Movie, kde se dodržoval černožlutý dresscode, si dle zadání s přítelem Damianem vyrazila v černých široce střižených kalhotách a titěrném crop topu stejné barvy. Kordule ale nemohla chybět luxusní tečka, která v posledních měsících a letech provází snad každý její outfit. Mezi luxusními značkami má mladší sestra Agáty Hanychové zjevně již svou jasnou favoritku. Velmi často je totiž k vidění s modely s výrazným logem LV.

Slavný monogram tak tentokrát nesly především luxusní pantofle renomované značky, kterými jinak jednoduchý a nenápadný model doplnila. Ze stejné stáje pocházela i miniaturní kabelka s řetízkovým uchem, kterou ale Kordula ukázala světu zatím jen jednou.

Milovnicí luxusu dávno před dospělostí

Další ze sbírky svých oblíbených kabelek s nezaměnitelným logem mladičká Kordula předvedla už před časem také na filmovém festivalu v Karlových Varech. Tehdy typicky vybarveným hnědobéžovým modelem tvaru baguette s kratším řetízkovým uchem doplnila další z oblíbených kousků jejího šatníku – crop top v podání propínacího svetříku, široce střižené džíny a klasiku v podobě bílých značkových tenisek.

Bříško i přes nepřízeň počasí zůstalo dle módního diktátu nejen náctiletých náležitě odhaleno. Napodobit tento look můžete klidně i dnes, trend krátkých horních dílů i s podzimním ochlazováním neutuchá, stejně stylový je tak i v aktuální sezoně.

Bez luxusní kabelky ani krok

Velkolepou narozeninovou oslavu, kterou pro ni na zahradě svého domu uspořádala před pár dny starší sestra Agáta, Kordula taktéž strávila ve své oblíbené módní sestavě: Nechyběl sexy pastelový crop top s úzkými ramínky, barevně sladěné kalhoty s širokými nohavicemi, bílé tenisky a především oblíbená luxusní kabelka ve tvaru půlměsíce. Tu snad po celou dobu oslav Kordula nedala ani na vteřinu z ruky.

Na další oblíbené kousky, které nosí milovnice luxusních doplňků a módy Kordula Stropnická, se můžete podívat ve fotogalerii.

Hvězda Ulice Anna Fixová otevřeně o nejtěžších chvílích v životě: Nechtěla jsem se probudit a žít

Hvězda Ulice Anna Fixová otevřeně o nejtěžších chvílích v životě: Nechtěla jsem se probudit a žít

Související články

Další články