Nejošklivější boty světa na červeném koberci: Brooke Shields prozradila, proč vyrazila v pantoflích

Nejošklivější boty světa na červeném koberci: Brooke Shields prozradila, proč vyrazila v pantoflích
Zdroj: Profimedia/koláž Lifee
Herečka Brooke Shields ohromila na červeném koberci netradiční obuví.K večerním šatům totiž musela nazout pohodlné pantofle.Herečka hravě vyhrnula róbu, aby si její netradiční model mohli všichni pěkně prohlédnout.Herečka si užívala pozornost a svým kanárkově žlutým Crocsům dopřála zájem médií i fanoušků.+ 6 fotek+ 7 fotek

Herečka Brooke Shields (59) ohromila svět svým nejnovějším outfitem tón v tónu. Ke žluté večerní róbě, ve které vyrazila na červený koberec, ale netradičně nazula crocsy, tedy nejošklivější boty na světě. A kupodivu je i přesto za hvězdu večera.

Jana Elfmarková
Jana Elfmarková 18. 06. 2024 08:00

Herečka ozdobila svým zářivě žlutým modelem 77. ročník udílení divadelních cen Tony Awards v New Yorku, o rozruch se ale postaral především pár zářivě žlutých plastových nazouváků, kterým se přezdívá nejošklivější boty na světě.

Nejvýraznější módní doplněk večera

“Ano, mám své Crocsy, v podpatcích bych to dnes nezvládla,” odpovídala herečka časopisu People už při pózování, když vyhrnula šaty, aby si její netradiční společenskou obuv mohli všichni detailně prohlédnout. Proč nazula právě tyto perforované plastové dřeváky, vysvětluje příspěvek herečky na jejím Instagramu pár dní před slavnostním ceremoniálem. Podstoupila totiž operaci obou nohou, podpatky tak pro slavnostní večer nepřipadaly v úvahu.

Na jehly musela Brooke Shields tentokrát zapomenout

S róbou tak perfektně sladila právě pohodlné nazouváky. Jak se vyjádřila pro reportéry pořadu Acces Hollywod bezprostředně po příchodu do divadla, vybrala si flitrované šaty s mašlí od Monique Lhuillier a naštěstí našla boty, které s nimi perfektně ladily. “Jsem tři dny po operaci obou nohou, to je můj módní příběh tohoto večera," vysvětlovala Brooke Shields okolí.

Oblíbené psaníčko i památeční náušnice po mamince

Výběr netradiční společenské obuvi tak měl jasné a jednoduché vysvětlení. I proto nejspíš herečka způsobila na červeném koberci takový poprask, neváhala je totiž bez okolků přiznat. “Prostě jsem si chtěla vzít tyto krásné šaty a naštěstí k nim našla i stejně barevné Crocsy,” s úsměvem popisovala své trable s outfitem Brooke Shields na mikrofon pro Acces Hollywood. A přidala i informace o zbytku povedeného a ostře sledovaného outfitu. "Mám také své oblíbené psaníčko Calvin Klein a náušnice po mamince,” dodala herečka s významným pohledem k nebi.

Na zábavný outfit v kanárkově žluté, který herečka předvedla na letošních Tony Awards, se můžete podívat v galerii a najdete v ní i další milovnice a milovníky tohoto kontroverzního obutí.

Bohuš Matuš a jeho o 30 let mladší manželka Lucie: Když jsem Bohuše ukázala poprvé mamince, tak se složila

Bohuš Matuš a jeho o 30 let mladší manželka Lucie: Když jsem Bohuše ukázala poprvé mamince, tak se složila

Související články

Další články