Nejstarší syn Ivana Trojana je čerstvý ženáč: Františkovu krásnou novomanželku Annu můžete znát z populárního seriálu

Syn Ivana Trojana František s manželkou Annou
Zdroj: Profimedia/Se souhlasem TV Nova/koláž Lifee
Snacha Ivana Trojana, herečka Anna Kratochvílová, se objevila například v televizní detektivní sérii Metoda Markovič.Snacha Ivana Trojana, herečka Anna Kratochvílová v detektivní sérii Metoda Markovič.Syn Ivana Trojana, František, je úspěšným novinářem.Anna Trojanová ve svatebních šatech, které si navrhla sama, ušila jí je kostymérka z Klicperova divadla. + 12 fotek+ 13 fotek

Nejstarší syn herce Ivana Trojana, novinář František Trojan (25), se oženil s o čtyři roky starší herečkou a baletkou Annou Kratochvílovou (29). Vidět jsme ji mohli v seriálech Specialisté nebo Metoda Markovič a talentovaná mladá herečka vyniká pohybovým nadáním stejně jako talentem pro audiovizuální tvorbu nebo jízdu na koni. Jak jí to sluší na televizní obrazovce? 

Veronika Nováková
Veronika Nováková 14. 05. 2024 12:00

Herec Ivan Trojan (59) prožívá šťastné životní období. Letos v létě převezme z rukou prezidenta Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary, herce Jiřího Bartošky (77), cenu za mimořádný přínos české kinematografii, a radost prožívá také v osobním životě - jeho nejstarší syn František (25) se rozhodl oženit. Do svazku manželského vstoupil se sympatickou herečkou Annou Kratochvílovou, která je o čtyři roky starší a před kamerou není žádnou začátečnicí.

Syn Ivana Trojana, František, je šťastně ženatý

František Trojan, nejstarší z talentovaných synů herce Ivana Trojana, měl ve výběru své životní partnerky šťastnou ruku - o čtyři roky starší herečka Anna si zvyká na práci před kamerou a ve filmovém světě o ní rozhodně uslyšíme. Dosud si zahrála v seriálech Metoda Markovič, Specialisté, Dáma a Král nebo Kapitán Exner. Zahlédnout jsme ji mohli také ve filmech Hastrman, Lidice nebo Zahradnictví.

Sympatická okatá brunetka Anna je sice malého vzrůstu, měří pouhých 159 centimetrů, ale vědět už o sobě dává také na prestižních regionálních divadelních scénách - působí v Činoherním studiu Ústí nad Labem a také v hradeckém Klicperově divadle. Se synem Ivana Trojana, Františkem, ji tedy jistě pojí zájem o kulturu a také současnou českou kinematografii. Je nasnadě, že čerstvé novomanžele letos v létě uvidíme na filmovém festivalu v Karlových Varech, kde si Ivan Trojan převezme křišťálovou sošku z rukou kolegy Jiřího Bartošky.

Dobré vztahy s maminkou Klárou Pollertovou Trojanovou

Svatbu v malebném zahradním altánku v pražských Nuslích si nenechali ujít oba Františkovi rodiče, Ivan Trojan a Klára Pollertová Trojanová, byť spolu aktuálně nežijí. Anna oblékla elegantní bílé šaty s tříčtvrtečním rukávem. "Šaty jsem si navrhla sama, ušila mi je paní kostymérka z Klicperova divadla," prozradila magazínu Lifee.cz Anna Trojanová. Vlasy vyčesala do volnějšího drdolu, a nechyběla ani svatební kytice. Gratulovat přišly nevěstě herecké kolegyně, Jenovéfa Boková nebo Tereza Švejdová.

Svoji tchyni Kláru už novomanželka Anna dobře zná - v doprovodu Františka ji před pár měsíci doprovázela na oficiální křest knihy kuchaře Romana Vaňka, kde se v dobré společnosti spokojeně bavili. Je nasnadě, že okatá brunetka do slavné herecké rodiny skvěle zapadne a příjmení Trojanová bude nosit se ctí.

Na fotografie sympatické herečky Anny Kratochvílové, která si už na Instagramu změnila příjmení na Trojanová, se můžete podívat v naší fotogalerii.

Superstar Alžběta Kolečkářová o smrti milovaného partnera: První půlrok jsem jenom brečela a bránila naše děti

Superstar Alžběta Kolečkářová o smrti milovaného partnera: První půlrok jsem jenom brečela a bránila naše děti

Související články

Další články