Odhalená těhotenská bříška jako módní trend: Naomi Adachi na Andělech následovala Myslivcovou i Schickovou

Influencerka a moderátorka Naomi Adachi na letošním předávání Cen Anděl. Naomi Adachi přišla na Ceny Anděl v doprovodu svého partnera, skejťáka Maxima Habance.Modelka Kristýna Schicková v mátově zelené róbě od návrhářského dua Poner.Kristýna Schicková se v šestém měsíci odvázala na karlovarském filmovém festivalu.+ 9 fotek+ 10 fotek

Influencerka a moderátorka Naomi Adachi (28) letos na předávání Cen Anděl zazářila v černé večerní toaletě s vysokým rozparkem, které vévodilo především její odhalené těhotné bříško. Podobně odvážnou róbu už po vzoru zpěvačky Rihanny v minulosti vynesly například modelka Kristýna Schicková (29) nebo influencerka Dominika Myslivcová (29). Pojďte si s námi jejich těhotenské outfity připomenout. 

Veronika Nováková
Veronika Nováková 02. 04. 2024 12:25

Těhotenská móda nemusí být nuda a rostoucím bříškem se můžete originálním způsobem pochlubit ve společnosti. Návrháři už s "těhulkami" počítají a po vzoru známých osobností také večerní róby přizpůsobují tomu, aby bříško bylo vaším nejvzácnějším módním doplňkem. Pokud jste méně odvážnější nastávající maminkou, inspiraci můžete najít také v plesových šatech moderátorky Gabriely Laškové (34) nebo modelky Nikol Švantnerové (31). Jejich fotografie rovněž naleznete v naší galerii.

Andělská Naomi Adachi v černé eleganci

Influencerka a moderátorka Naomi Adachi (28) vynesla odvážný model, kterému vévodilo její těhotenské bříško na letošní předávání Cen Anděl. Vedle svého partnera, skejťáka Maxima Habance (32), zářila v elegantní černé róbě s vysokým rozparkem a zajímavým doplňkem byly také její dioptrické brýle s výraznými obroučkami. "Myslím, že spolu ladíme barevně a také náladou," zhodnotila Naomi na místě jejich outfity.

Výběr šatů si nemohla vynachválit. "Líbí se mi na nich, že je to klasika a zároveň jsou tyto šaty elegantní," míní těhotná influencerka. Inspiraci barbadosko-americkou zpěvačkou Rihannou se podle ní nabízela. "Rihanna tuhle módu představila a myslím, že je to super, protože dřív se bříško tak trochu skrývalo. Tohle je sranda a myslím, že si podobný model jen tak vzít nemůžeme," vzkazuje Naomi ostatním dámám, aby se v oblékání také trochu odvázaly.

Barbie Myslivcová v tylové sukni

Influencerka Dominika Myslivcová (29) se těhotenským bříškem pochlubila na premiéře filmu Barbie. Ukázala jej v růžové tylové sukni, přičemž ňadra si zakrývala jen růžovou mašlí. Jako doplněk zvolila růžové psaníčko. Na svém instagramovém profilu potom nechala fanoušky hlasovat, zda je její model přes čáru, nebo se podobná extravagance k filmu Barbie hodí. "Normálně mi praská Instáč ve švech," vzkázala Dominika. "Je mi celkem jedno, i kdyby se to 90% nelíbilo," vzkázala pod svou zvědavou anketou. Mimo to si Dominika pochvalovala také praktickou stránku svého outfitu. "Mňaminky! Je skvělé, že nemusím zatahovat břicho," radovala se u velké porce nachos, které si odnášela k projekci filmu.

Mátově zelená Kristýna Schicková

Modelka Kristýna Schicková (29) vynesla podobně provokativní model v šestém měsíci těhotenství na jeden z nejsledovanějších a také nejdražších večírků na Mezinárodním filmovém festivalu v Karlových Varech. Oblékla mátově zelené večerní šaty z dílny návrhářského dua Poner, které vynikaly především rafinovanými průstřihy a také zajímavě řešenými špagetovými ramínky. Večerní róbu doplnila Schicková stříbrným štrasovým psaníčkem a také nápadnými visacími náušnicemi se zelenými kameny.

Na inspirativní fotografie slavných žen, které se nebojí nápaditě obléknout do společnosti také své těhotenské bříško.

Související články

Další články