Omladí i padesátnice: Trendy džínový overal. S korzetovým vrškem, efektně nedopnutými knoflíky i spadlými rukávy

Omladí i padesátnice: Trendy džínový overal. S korzetovým vrškem, efektně nedopnutými knoflíky i spadlými rukávy
Zdroj: Oficiální materiály prodejců/ koláž: Lifee
Gestuz, 3 499 Kč.Lee, 4 199 Kč.Pepe Jeans, 4 199 Kč.C&A, 1 398 Kč.+ 18 fotek+ 19 fotek

Sledujete-li trendy pravidelně, jistě vám v jarních edicích z přehlídek týdnů módy i přilehlých ulic neunikla výrazná džínová vlna, která se skrze letní měsíce přelila do podzimu. A její jasnou a neochvějnou součástí je i kousek, kterému byste v současnosti měli věnovat významnou pozornost. Džínový overal.

Jana Elfmarková
Jana Elfmarková17. 09. 2023 09:00

Nepotřebuje bližší seznamování. Známe jej a s radostí nosíme takřka každou sezonu. A s blížícím se ochlazením se jeho angažmá v podzimním šatníku nabízí jako obnovené čestné místo pro nadčasový, nestárnoucí, přesto trendy atakující kousek, který nabízí rychlé řešení mnoha aktuálním stylingům, aniž byste museli příliš přemýšlet nad kombinacemi. A to se v dnešní uspěchané době hodí dvojnásob.

Ideální podzimní parťák do nepohody

Aby to ale nebylo tak jednoduché, současné módní trendy doplňují overalové variace o další vrstvy, kterým nelze odolat, nejen proto, že nám dopřejí o fous hřejivější variantu vhodnou pro podzimní počasí.

Džínový overal tak můžete aktuálně skloubit s jednoduchými basic tričky, košilí, pulovrem či rolákem, které využijete k tomu, aby nebylo potřeba zapnout všechny knoflíčky, anebo top zazáří v inovativním střižení overalu s rozhalenou fazonou či zavinovacím efektem výstřihu.

Nosí se overal ve stylu "chytré horákyně"

A pokud chcete být rovnou za hotovou trendsetterku, zkuste horní část overalu neobléci a rukávy využijte jako pásek. Ležérní styl nošení, který odhaluje horní partie a na nich i vámi zvolený horní díl, patří k zábavnému způsobu nošení overalů s přídomkem “hravé” a mladistvé.

Dalším ze současných hitů jsou ale i overaly s korzetovým prvkem, kterým sluší jak nošení na holé kůži, tak citlivé vrstvení. Nošení takových kousků už ale vyžaduje jistou dávku odvahy a také patřičné míry. Perfektní siluetou je zde - jak jinak – vnímána trendy varianta, která se zhlédla ve tvaru nyní notně skloňovaných přesýpacích hodin.

50 odstínů modré a něco navíc

A jak je to se současnou barevností: Klasika je samozřejmě modrá. Jenže – i odstínů modré nabízí denim celou paletu. Nezbývá než si vybrat vaší favoritku, nebo rovnou do šatníku zakomponovat více barev modré. A můžete pokračovat a nezastavit se u dvou typů overalů z modré džínoviny. Přidat můžete aktuálně také modely v barvě slonové kosti, trendy atakují také šedivé varianty a nechybí ani elegantní černá.

To už se nám nákupní seznam nepostradatelných overalů pro tuto sezonu rozrostl o několik dalších řádků, které jen tak nevyškrtnete. Slušivé a trendy kombinézy z džínoviny totiž mají jedinečný dar, díky kterému dosadíte do svého stylu jasnou hravost a získáte ležérní model nejen pro podzimní časy.

Vyberte si svůj nový džínový přírůstek do šatníku v naší fotogalerii.

Zpověď bývalé trans ženy Daniela Blacka: Operace lituji, psychické nemoci se tranzicí nevyřeší

Zpověď bývalé trans ženy Daniela Blacka: Operace lituji, psychické nemoci se tranzicí nevyřeší

Související články

Další články