Osudové ženy fotbalisty Patrika Schicka: Manželka Hanka mu dala dvě děti, sestra Kristýna je úspěšnou modelkou

Patrik Schick
Zdroj: Profimedia/Herminapress/koláž Lifee
Fotbalista Patrik Schick se svou manželkou Hankou.Fotbalista Patrik Schick má se svou manželkou Hankou dvě děti.Fotbalista Patrik Schick si bral Hanku v roce 2020.Fotbalista Patrik Schick žije spokojeným rodinným životem po boku půvabné a sympatické Hanky. + 18 fotek+ 19 fotek

Fotbalový útočník Patrik Schick (28) bude hvězdou Mistrovství Evropy ve fotbale 2024. Ve svém soukromém životě se těší ze dvou dětí, Viktorky (3) a Nicolase (2), které mu porodila krásná manželka Hanka. Štěstí prožívá také jeho sestra Kristýna Schicková (29), která je úspěšnou modelkou a také mámou dvou dětí, Eliota (4) a Liama (1). Jaký je Patrik Schick otcem a jaké metody výchovy zastává?

Veronika Nováková
Veronika Nováková 15. 06. 2024 13:30

Fotbalový útočník Patrik Schick (28) si bral svoji dlouholetou lásku Hanku v létě roku 2020 na zámečku Bon Repos, který diváci znají z pořadu Peče celá země. Sympatické a drobné brunetce tenkrát podle Blesku přede všemi složil romantické vyznání: „Nikdy tě v tom nenechám samotnou. Podělíme se o vše dobré a radostné, co nám život přinese.

Nedlouho po opulentní zámecké svatbě přišla na svět starší dcera Viktorka. O rok později se narodil syn Nicolas. Dojatý fotbalista, který si jinak soukromí bedlivě střeží, se o své štěstí podělil s fanoušky na svých sociálních sítích. Otázkou je, zda děti budou tatínkovi fandit přímo na stadionu, nebo budou s maminkou Hankou raději v klidu obývacího pokoje. Jisté je, že Schick bude mít velkou motivaci skórovat na letošním Euru jako o život.

Doporučené video: Sestra Patrika Schicka, Kristýna Schicková, v talkshow LifeeTalk

Patrik Schick je dvojnásobným tátou

Fotbalista Patrik Schick žije svou rodinou a vyhýbají se mu také bulvární kauzy a skandály. To z něj dělá pohledného vysokého sympaťáka, kterého Hance musí většina žen závidět. "Mám dvě zdravé a krásné děti, to mě dělá momentálně šťastným úplně nejvíce a jsem takhle spokojený," potvrdil spokojený Schick v rozhovoru pro Extra.

Většinu lidí také zajímá, jaké metody výchovy mladý fotbalista na své děti používá. Zatím to vypadá, že autoritou je doma spíše manželka Hanka. Ostatně, s dětmi také tráví mnohem více času. "Přísný moc nejsem, nechci úplně rozmazlovat, ale někdy mi to ujede, když bych měl být trošku ráznější, jde mi to tak standardně," přiznává oblíbený fotbalista. "Teď hodně cestuji, takže toho času s dětmi tolik nestrávím, ale vždy se na ně velmi těším. V dnešní době už máme Skype a podobně, takže mám možnost se s nimi vidět aspoň takhle," dodává Patrik Schick.

Sestra Patrika Schicka je úspěšnou modelkou

Sestra Patrika Schicka, modelka Kristýna Schicková, dohnala svého bratra v počtu dětí před rokem, kdy na svět přivedla druhého syna, Liama, a o tři roky staršímu Eliotovi tak pořídila životního parťáka. Jak svěřila Super, tak trochu toužila po holčičce, aby měla páreček - právě po vzoru bratra. „Doufala jsem, že budu vybavovat pokojíček růžovou. Všechny věci jsem rozdala. Spoustu z nich dostala manželka mého bratra. Rozdávala jsem i kamarádkám. Jsem ráda, když jsou miminka voňavoučká v novém oblečení,“ přiznala Kristýna, která našla štěstí po boku architekta Lukáše Třešňáka.

Půvabná Kristýna je úspěšnou modelkou, která působila v Americe a za vrchol své kariéry zatím považuje kampaň pro MCBG, která visela na billboardech po celém Los Angeles. V Česku na sebe upozornila například na filmovém festivalu v Karlových Varech, kde přišla na luxusní večírek v provokativních mentolově zelených šatech s holým těhotenským bříškem. Pravidelně také spolupracuje například s módní návrhářkou Beatou Rajskou.

Na fotografie fotbalového útočníka Patrika Schicka s jeho půvabnou manželkou Hankou a také jeho sestry, modelky Kristýny, se můžete podívat v naší fotogalerii.

Související články

Další články