Paul Walker by byl na jedinou dceru hrdý: Krásná Meadow pokračuje i deset let po tátově smrti v jeho odkazu

Meadow Walker
Zdroj: Profimedia/koláž Lifee
Modelka Meadow Rain Walker je jedinou dcerou zesnulého hrdiny série akčních filmů Rychle a zběsile, herce Paula Walkera.Jejím kmotrem je tátův filmový kolega a velmi dobrý kamarád Vin Diesel. Možná to byl právě on, kdo Meadow pomáhal vzpamatovat se z tátovy smrti.Paul Walker, který platil za vyhlášeného krasavce, zemřel přesně před deseti lety při dopravní nehodě v Kalifornii. Bylo mu 40 let.Tou dobou přitom zažíval jedno z nejkrásnějších období. Po dlouhých 15 letech čekání se k němu nastěhovala jediná dcera Meadow (viz foto), kterou měl s bývalou přítelkyní Rebekou Soteros.+ 4 fotky+ 5 fotek

Přesně před deseti lety zemřel při tragické dopravní nehodě herec Paul Walker, bylo mu pouhých 40 let. Vyhlášený fešák a hrdina série akčních filmů Rychle a zběsile přitom tehdy prožíval jedno z nejkrásnějších období svého krátkého života - necelý rok před havárií se k němu po dlouhých tahanicích s expřítelkyní definitivně nastěhovala jediná dcera Meadow Rain (25). Usměvavá holčička od té doby vyrostla do krásy a hrdě nese odkaz milovaného táty v charitativní činnosti.

Tereza Švandová
Tereza Švandová30. 11. 2023 10:25

Dívka s netypickým jménem Meadow Rain (volně přeloženo z angličtiny jako Louka Déšť - pozn. red.) se Paulovi a jeho tehdejší přítelkyni Rebece Soteros narodila v listopadu 1998. Její rodiče se ale záhy rozešli a maminka se i s dcerkou odstěhovala na Havaj. Paul tak zůstal v Los Angeles docela sám.

Je to nejlepší partnerka, jakou jsem kdy měl, tvrdil Paul

I když se občas vídali, vzájemný stesk to přebít nemohlo. Až v dívčiných 13 letech se Rebecca vrátila do Kalifornie, kde se následné dva roky rodiče v péči o dceru střídali. Na přelomu let 2012 a 2013 se pak Meadow definitivně nastěhovala k tátovi a zdálo se, že už je nic nerozdělí.

"Tolik let jsem byl zoufalý kvůli situaci, která vznikla v souvislosti s mojí dcerou. Žila na Havaji a vídali jsme se jen sporadicky. Teď bydlí se mnou a je to ta nejlepší partnerka, jakou jsem kdy měl," nechal se pro Entertainment Weekly slyšet Paul Walker jen pár měsíců před smrtí. "I když to zní šíleně, tak jsem nic takového v životě nepoznal," dodal.

Osudná nehoda Paula Walkera

Osud jim bohužel dopřál jen necelý rok. Pak Paula 30. listopadu 2013 odpoledne vezl z charitativní akce jeho kamarád Roger Rodas domů svým červeným Porsche Carrera GT. V místech, kde je povolená sedmdesátka, jel 130-150 km/h, přičemž v zatáčce ztratil kontrolu nad svým vozem. V zoufalé snaze vrátit auto na vozovku narazil Roger v plné rychlosti do betonového sloupu a dvou stromů a Porsche se okamžitě vzňalo. Řidič i jeho spolujezdec byli na místě mrtví.

Pro všechny to byl obrovský šok. Největší pak pro Meadow, která měla s tátou tak silný vztah. Přesto ji jeho smrt nezlomila, jak by se nabízelo. Díky podpoře rodiny i Paulových filmových kolegů se z tragické události dokázala nejen oklepat, ale přetavit ji i v něco užitečného. Dnes je Meadow 25 let a je poměrně úspěšnou modelkou. Navíc pokračuje v charitativním odkazu svého táty.

Meadow Walker pokračuje v tátově odkazu

Paul měl vždycky velkou slabost pro podmořský život, zejména velké bílé žraloky, a tak Meadow roku 2015 na tátovy nedožité 42. narozeniny světu oznámila, že zakládá Nadaci Paula Walkera. Ta mimo jiné pomáhá chránit život v oceánech. "Rozhodla jsem se založit tuto nadaci, abych světu ukázala i tuto stránku tátovy osobnosti," napsala na Instagramu Meadow, která je už dva roky šťastně vdaná za stejně starého herce Louise Thorntona-Allana. Ne náhodou jde o fešáka, který jako by jejímu tátovi z oka vypadl...

Zdroje informací:
People.com
Newsunzip.com
en.wikipedia.org

Tereza Mašková o boji s bulimií: Naplno to propuklo ve StarDance, tělo mi začalo vypínat a přišel kolaps

Tereza Mašková o boji s bulimií: Naplno to propuklo ve StarDance, tělo mi začalo vypínat a přišel kolaps

Související články

Další články