Princ Louis slaví 6. narozeniny: Rebel britské monarchie baví vyplazeným jazykem i znuděnými pohledy

Princ Louis slaví 6. narozeniny: Nejvtipnější momentky rebela britské monarchie
Zdroj: Profimedia/koláž Lifee
Princ Louis je známý po celém světě svými vybroušenými grimasami, kterými během oficiálních akcí rozhodně nešetří. Takto z kočáru pozdravil davy předloni v červnu během oslavy narozenin královny Alžběty II.Jestli něco prince Louise svádí ke "ksichtění", pak je to balkón Buckinghamského paláce. A pokud ještě kolem prolétávají stíhačky na počest panovníka, je to pro Louise hotové peklo......nebo minimálně ukrutná nuda.+ 8 fotek+ 9 fotek

Šesté narozeniny slaví 23. dubna princ Louis. Nejmladší potomek prince Williama (41) a Kate Middleton (42) svými vylomeninami a veselými grimasami baví zástupy fanoušků, kteří mu tak ochotně odpouštějí porušování královského protokolu. Za Louisovu nespoutanou povahu, která se v královské rodině příliš nevidí, mohou podle astroložky princezny Diany hvězdy. Prozradila to magazínu Hello!.

Tereza Švandová
Tereza Švandová 22. 04. 2024 20:00

Debbie Frank, která se už po léta zabývá astrologickými dispozicemi britské královské rodiny, popisuje Louise jako člověka, který nemá chuť následovat stádo a rád se ujme role baviče. "Princ Louis, stejně jako jeho sestra, princezna Charlotte, a jejich prababička Alžběta II. jsou narození ve znamení Býka. Přesto se Louis charakteristice tohoto znamení vymyká," tvrdí Frank pro Hello!. "Louis rozhodně není typický Býk, který se chlubí pevnými zásadami a rozumným přístupem k životu."

Princ Louis rád dělá věci po svém a nehodlá jít s davem

Na Louisových vlastnostech se odráží vliv Uranu, rozverné dětské planety, která se v době jeho narození nacházela v blízkosti Slunce. "To znamená, že Louis nerad chodí s davem (tedy následuje královský protokol), a s ochotou rozproudí dění rozpustilými kousky," soudí Debbie Frank. "Tím, že princ Louis není následníkem trůnu ani náhradníkem, ale až třetím dítětem prince a princezny z Walesu, není tolik svázán očekáváním či pravidly ze strany královské rodiny. A to je dobře, protože rád dělá věci po svém a má v sobě určitou tvrdohlavost."

Podle Debbie přináší Louis čerstvý vítr do královské rodiny a odlehčuje její jistou rigidnost. "Je tak hravý, rozverný a sám sebou, že si ho lidé zamilují jako dvorního baviče," poukazuje astroložka.

Princ Louis je předurčen k pobavení davů

I když Louis na oficiálních akcích často sabotuje snahy svých rodičů působit spořádaně, získává si mezi lidmi další a další fanoušky. "Díky milé a zároveň rozpustilé povaze má mimořádné nadání rozesmát davy, i když porušuje královský protokol. A pokud už se vám něco zdá chvílemi přes čáru, stejně mu odpustíte," tvrdí Frank.

Jestli svými kousky dokáže Louis někoho opravdu dopálit, pak je to princezna Kate. A to nejen proto, že jde o jeho maminku, ale také z astrologického hlediska. "Louisův Mars v Kozorohu vyvolává napětí s Kateiným znamením, jímž je právě Kozoroh. Proto ji dokáže relativně snadno vyvést z konceptu. Princezna je nicméně velmi disciplinovaná a zvládnout Louise je pro ni velká výzva," vysvětluje Debbie.

Hádky i silné pouto s princem Williamem

S tátou Williamem by naopak měl mít Louis podle hvězd až nezvykle silné pouto, a to díky Venuši. "Nicméně střet Louisova Merkuru v Beranu s Williamovým Marsem ve Vahách, které milují harmonii, znamená, že mezi nimi dochází nebo může docházet k velmi vášnivým výměnám názorů, které se ovšem rychle přeženou," dodává Frank.

Na vtipné grimasy a další vylomeniny prince Louise se můžete podívat do naší galerie. 

Zpěvák Radek Banga o bolestném dětství: S manželkou Veronikou prozradili, zda budou mít vůbec děti

Zpěvák Radek Banga o bolestném dětství: S manželkou Veronikou prozradili, zda budou mít vůbec děti

Související články

Další články