Princezna Charlotte je prostě tátova holčička: Deset roztomilých fotek, které dokládají lásku prince Williama k jediné dceři

Princezna Charlotte je prostě tátova holčička: Deset roztomilých fotek, které dokládají lásku prince Williama k jediné dceři
Zdroj: Profimedia
Princezna Charlotte má mezi třemi potomky prince Williama výjimečné postavení. Nejenže jde o jedinou dceru britského následníka trůnu, ale mají i podobné zájmy a vizáž.Malá Charlotte ví, že u tatínka vždycky najde zastání i ochrannou ruku. Tak jako při červnové vojenské přehlídce. Když Will položil dcerce ruce na ramena, Charlotte si je přitáhla ještě blíž, aby se mezi tolika lidmi cítila dobře.Princ William také vedl Charlotte loni v září do nové školy Lambrook.Opravdovou přehlídkou jejich náklonnosti ale byly loňské Hry Commonwealthu. Během hokejového zápasu si táta s dcerou vyměnili hned několik láskyplných gest.+ 6 fotek+ 7 fotek

I když se snaží všemožně napodobovat věhlasnou maminku Kate Middleton (41), je princezna Charlotte (8) hlavně tátovou holčičkou. A to nejen vizuálně. Roztomilá dívka, jež jednou bude sestrou anglického krále, zdědila po princi Williamovi (41) i povahové rysy, jako smysl pro humor, a slabost pro sportovní klání. Nejlepším důkazem vzájemné náklonnosti jsou jejich společné fotky.

Tereza Švandová
Tereza Švandová18. 09. 2023 14:30

Byla to právě Charlotte, koho si princ William v srpnu vybral, aby s ním natočil pozdrav pro anglické fotbalistky. Společně usedli na lavičku v zahradě a do kamer popřáli národním hrdinkám hodně štěstí. William přitom celou dobu držel ruku kolem ramen své malé dcerky.

Nejhezčí společné chvilky Charlotte a Williama

Jde o gesto, které jako správný táta rád opakuje ve chvílích, kdy chce dcerce dodat odvahu a ukázat jí, že ji ochrání před celým světem. Uchýlil se k němu i letos v červnu během vojenské přehlídky na počest králových narozenin. Charlotte tehdy přijela do Buckinghamského paláce s maminkou Kate a bratry Georgem (10) a Louisem (5). Když se pak na balkoně potkala s tatínkem, stoupla si před něj a William jí láskyplně položil ruce na ramena. Malá princeznička si je přitáhla blíž, aby se cítila jistější.

Společné chvilky si užili také loni v září při první cestě do nové školy Lambrook a vůbec nejdojemnější moment sdíleli na veřejnosti při loňských Hrách Commonwealthu, které hostil Birmingham. Charlotte tehdy prožívala svůj velký den. Vůbec poprvé vyrazila na oficiální akci jen s rodiči a náramně si to užívala. Tedy jen do chvíle, než ji začal nudit hokejový zápas.

Culíky William raději Charlotte nedělá

Právě v ten moment se jí láskyplně ujal tatínek a pokoušel se jí dlouhou chvíli zpříjemnit. V jeden moment jí mimo jiné něžně upravoval pramínek vlasů vyklouzlý ze dvou copánků. Will přitom rozhodně není na podobně akce stavěný, jak v minulosti přiznal. Culík se dcerušce naučil dělat až díky tutoriálu na YouTube. "Nikdy se nepokoušejte dělat culík. Je to hotová noční můra," smál se roku 2019 při návštěvě Blackpoolu.

"A co teprve copánek, zkoušels?" otázala se Kate. "Zvládnu jen culík. Přeci jen jsem nikdy neměl dost vlasů na to, abych mohl trénovat," opáčil Will.

Na nejhezčí společně fotky Charlotte a Williama se můžete podívat v naší fotogalerii.

Zdroj informací:
People.com
Entertainmentdaily.co.uk

Zpověď bývalé trans ženy Daniela Blacka: Operace lituji, psychické nemoci se tranzicí nevyřeší

Zpověď bývalé trans ženy Daniela Blacka: Operace lituji, psychické nemoci se tranzicí nevyřeší

Související články

Další články