15 indicií, že máte nefalšovanou nejlepší kamarádku

Mluví s vámi o sexu i svých úchylkách? Tahle kamarádka vám skutečně důvěřuje.
Zdroj: Hellogigles.com

Vyprsknete smíchy, aniž byste si musely cokoliv říct. Mluvíte o sexuálních i rodinných problémech a respektujete se za to, jaké jste. Tohle je 15 indicií, že máte nefalšovanou nejlepší kamarádku.

Barbara Lorenzová
Barbara Lorenzová 23. 09. 2016 07:40

1. Máte rády stejné věci

Od Gilmorek po vietnamskou polévku pho, vyprávění zážitků je vždycky zábavnější, když vám naslouchá člověk, který ví, o čem mluvíte. Nemusíte se shodovat ve všem, společné záliby jsou ale to, proč vám to tak skvěle „klape“. Jediný problém by mohl nastat v případě stejného vkusu na muže

2. Nevyčítá vám vaši práci

I když pracujete každý týden do šesti, vaše nejlepší kamarádka vám to toleruje. Ví totiž, že vzácná setkání jsou o to intenzivnější a stmelující.

3. Řekne vám, proč se má špatně

Mnoho lidí se zdráhá mluvit o svých osobních či pracovních problémech. Není divu – jde o intimní témata. Pokud se vám kamarádka v těchto oblastech otevře, znamená to, že vám maximálně důvěřuje. Přítelkyně jak se patří!

Ohgodmywifeisgerman.wordpress.com

4. Má vás ráda za to, kým jste, ne za to, co děláte

Můžete uklízet kanceláře nebo vypomáhat v supermarketu. Nejskvělejší kamarádka vás neodsoudí – umí totiž naslouchat. Zajímá se, proč jste zaměstnání přijaly, ne o jeho charakter. Moc dobře ví, že za tímto vaším rozhodnutím mohou stát vážnější důvody než jen peníze.

5. Nesnaží se vás změnit

Stejně jako v partnerských vztazích nemůže ani v přátelských klapat vše podle představ, pokud jeden druhému říká, co by měl na sobě změnit. Když táhnou dva (nebo v našem případě dvě) za jeden provaz, mají k tomu své důvody, nebo ne? Pokud vaše kamarádka „nezdrbne“ váš účes, protože jste ráno nestíhaly, ani nekomentuje vaše kila navíc, pak je to ta nefalšovaná. Respektuje vás za to, kdo jste. Ne za to, jak vypadáte.

6. Je sama se sebou vyrovnaná

Nemá rovný nos, plné rty ani výšku modelky. Přesto pokaždé září energií a spokojeností. To je žena, se kterou byste měly udržovat kontakt. Je zjevně sama se sebou vyrovnaná, což je v přátelském vztahu mimořádně důležité. Jakou váhu by potom mohly mít její rady?

7. Nenárokuje si váš volný čas

Rozumí tomu, že chcete trávit čas se svým partnerem, rodinou i jinými kamarádkami. Pokud vás obviňuje, že „hrajete na více stran“, ba dokonce vydírá, je to jasný důkaz, že má sklony k uzurpátorství. Touží, aby se stáčela pozornost pouze k ní. Takový přátelský vztah nikdy nemůže fungovat.

8. Sdílí vaše hodnoty

Obě toužíte po dětech a obě nechápete matky v prostředcích MHD, jak neustále okřikují a fackují děti. Podivujete se nad zaměstnanci korporátů i lidmi, kteří jsou schopni vztah pohřbít kvůli nárokům na úklid. Průsečík hodnot je v přátelském vztahu obzvlášť důležitý.

9. Je vám absolutně otevřená

Bez okolků vysvětlí, proč se nepohodla s matkou. Nebojí se mluvit o sexuálních problémech. Otevřenost je dalším ze znaků maximální důvěry mezi nejlepšími kamarádkami.

Huffingtonpost.com

10. Smějete se na celé kolo

Máte podobně zvrhlý smysl pro humor nebo vyprsknete smíchy ve stejném momentě. Kdykoliv jste s ní na kávě nebo víně, proudí vámi pozitivní energie ostošest. Berte to jako dobré znamení.

11. Je fantastickou posluchačkou

O věcech vášnivě debatuje, ví ale, kdy se ztišit a poslouchat. Kamarádku, která stojí za to, poznáte jednoduše: se zájmem naslouchá každému vašemu slovu, pokládá doplňující otázky, rozvíjí téma a snaží se upřímně najít to nejlepší řešení pro vás.

12. Skvěle zapadne do vaší party nebo rodiny

Síla chemie – to je snad jediné, byť chatrné vysvětlení, proč to takto funguje. Nejlepší kamarádka je vám ve spoustě věcech podobná, a proto je velká šance, že si ji oblíbí i vaše blízké okolí.

13. Nikdy se vás neptá na radu ohledně oblečení

Pokud si žena zakládá si na tom být sama sebou, je to vždycky dobrá indicie. Nesnaží se být něčí kopií – a o to víc byste si jí měly vážit. Jen nezávislá a samostatně přemýšlející žena dokáže být vaším nejlepším životním rádcem.

14. Ví, jak vás překvapit

Narozeninové dárky od ní vás mnohdy potěší víc než ty od partnera? Nemusíte se stydět, je to vlastně docela běžné. A logické. Pevná přátelství často vznikají už od školky. Časem se pouto upevní a společné zážitky rapidně nabydou. Nejlepší kamarádka vás už poznala v tolika situacích, že se při výběru narozeninového dárku jen stěží „sekne“.

15. Neotravuje vás a vy jí

Nejlepší kamarádka vás nikdy neodmítne. A už vůbec ne z lítosti. Panuje mezi vámi oboustranný, upřímný zájem, chcete jedna pro druhou to nejlepší. Jakékoliv pocity spojené s obtěžováním tak pro vás neexistují. Nemohou. Tušíte totiž, že přátelství na život a na smrt může být jen jedno. Proto je třeba si ho vážit. A opečovávat jej.

Zdroj: Lifehack

Moderátorka Soňa Porupková prodělala rakovinu kůže: Na podezřelé znaménko mě upozornila až maskérka

Moderátorka Soňa Porupková prodělala rakovinu kůže: Na podezřelé znaménko mě upozornila až maskérka

Související články

Další články