5 důvodů, proč je pes oprávněně nejlepší přítel člověka. Věděli jste, že vám dokáže prodloužit život?

Pes vás dokáže zbavit negativních emocí.Němá tvář po boku dokáže prodloužit život.Se psem budete šťastnější.Pes vás nikdy neopustí a vždycky se na vás bude těšit, i když odejdete z bytu třeba jenom na pět minut.+ 1 fotka+ 2 fotky

Těžko říct, zda vám dokáže někdo spravit náladu lépe, než němá tvář. Pohled do upřímných očí vám vykouzlí úsměv na tváři v mžiku. I proto, je pořídit si psa, ten nejlepší nápad na světě. Přinášíme vám 5 důvodů, které vás přesvědčí.

Barbara Lorenzová
Barbara Lorenzová 3. března 2018

Pes vás dokáže zbavit negativních emocí. Když máte náhodou smutnou náladu, pes to vycítí a pokusí se ji z vás vytáhnout. Většinou se mu to podaří.

Němá tvář po boku dokáže prodloužit život. Víme, že byste to neřekli, ale majitelé psů žijí prokazatelně déle…a jsou šťastnější.

Jsme si vědomi toho, že vstávat brzy ráno, je skutečně otravné, zvlášť když nemáte žádnou práci a jediný, kvůli komu musíte vylétnout z postele, je pes, ale věřte, že to je pro vás to nejlepší, alespoň nezaspíte celý den.

Nenechte sebou manipulovat.
Mohlo by Vás zajímat:

Nenechte sebou manipulovat. Váš názor má váhu!

Jednou vašemu psu poděkujete za to, že vás každou volnou chvíli tahá ven. Kdybyste ho neměli, pravděpodobně byste volný čas strávili u televize. Užít si ale čerstvého vzduchu je přeci vždycky lepší. A hlavně, udrží vám to fyzičku.

Když vám opustí partner, je to smutné. Když vylétnou z rodného hnízda děti, také to není zrovna veselá událost, ale pes, tak ten vás nikdy neopustí a vždycky se na vás bude těšit, i když odejdete z bytu třeba jenom na pět minut.

Škola líčení: Vizážistka Diana Vitikačová radí, jak na rychlý denní make-up do školy či do práce

Další články