5 nejdůležitějších věcí, které muži potřebují v dobrém vztahu

Když je muž ve vztahu spokojený, šlape jako hodinky
Zdroj: zdroj: pixabay
Dělejte svému muži radost. Oplatí vám toNaplňte mu žaludeka jeho srdceA budete mít doma opravdovou pohodu+ 1 fotka+ 2 fotky

Muži jsou jako děti. Potřebují lásku, jídlo, spánek, občas si pohrát s nějakým vláčkem nebo si zapařit hru na počítači a budou spokojeni. To ale není celý výčet těch nejdůležitějších věcí. Bez čeho by se naši borci prostě neobešli?

Lenka Šebestová
Lenka Šebestová 9. dubna 2018

Full servis

Full servisem je myšlena pozornost manželky: mít vypráno, vyžehleno a hlavně ženu, se kterou se může chlubit před kamarády. Spokojený chlap je ten s plným žaludkem a s prázdnýma….

Láska

I muži si občas musí postěžovat a jejich ženy jsou jim pro to nejblíže. Naslouchejte svému muži a podržte ho v pro něj vypjatých situacích. A nezapomínejte chválit.

Rovnost

Muž by měl sice platit za ženu, ale občas se dá i etiketa oželet. Když už spolu žijete, máte i společné peníze. Zaplaťte také něco vy za něj. Ať pořád nemusí myslet na peníze.

Ne všechny práce jsou procházkou růžovou zahradou
Mohlo by Vás zajímat:

Nejste spokojeni ve své práci? Pojďte se podívat na 5 nejhorších prací světa

Sex, sex, sex

Sex je ve vztahu důležitý. Snažte se, aby vaše postelové radovánky neupadly do stereotypu. Experimentujte a zkoušejte nové a nové věci.

Společné chvíle

Vyražte společně na dovolenou nebo podnikněte nějakou velkou tůru. Oba vás to hodně sblíží a posilní to váš vztah.

 

SuperWoman Katarina Emma Schapiro o sebepoznání: I úspěšní lidé mají své pády a nezdary, ale nenechají se jimi nikdy převálcovat

SuperWoman Katarina Emma Schapiro o sebepoznání: I úspěšní lidé mají své pády a nezdary, ale nenechají se jimi nikdy převálcovat

Další články