5 věcí, které chcete vyslovit, když vidíte přítelovu sexy kolegyni z práce

28. března 2018 Veronika Hándlová
pixabay.com
pixabay.com

Můžete svému miláčkovi věřit sebevíc, ale když se kolem něj motá hezká kolegyně z práce, jste vzteky bez sebe. I přes to, že s tím nic nenaděláte, a váš partner s ní prostě pracovat musí, z nějakého důvodu ji prostě nemáte ráda. 5 vět, které chcete vyslovit kdykoliv, když ji vidíte!

Jsi dnes nějaká zmalovaná, ne?

Když uvidíte krásnou kolegyni vašeho partnera, z nějakého důvodu ji prostě nemáte ráda. Naopak se o ni ale velmi zajímáte a všímáte si i věcí, které by vás jindy nezajímaly. Takže když je někdy jinak namalovaná, anebo má výraznější líčení kvůli pracovní schůzce, už panikaříte, že je to snad kvůli vašemu příteli.

Opovaž se svádět mého chlapa

Když je nějaká žena hezká, hned si myslíme, že nám chce přebrat našeho muže. Jenže tomu tak většinou není. To, že je hezká, automaticky neznamená, že by byla rozvracečka vztahů. Takže buďte v klidu, zřejmě mají opravdu jen pracovní vztah.

Rozbila bych ti ten tvůj ciferník

Denně je v kontaktu s vaším partnerem, chodí s ním na obědy a vlastně s ním tráví více času než vy. Proto vás mnohokrát napadne, že byste jí nejraději rozbila ciferník. Tak se ale zase hezky uklidněte. Vám vše přece váš miláček vynahradí přes noc.

Doufám, že má nějakého svého chlapa

Pokud je žena krásná, a denně se stýká s vaším partnerem, tajně doufáte, že má doma stejně krásného chlapa, kterého by nikdy nepodvedla. Jenže na tom to opravdu nezáleží. Pokud vašeho partnera svést chce, tak to udělá. Ale je to opravdu malá pravděpodobnost.

Kéž by zakopla a rozbila si pusu

Krásným ženám většinou přejeme to nejhorší. Když tedy vidíme, jak se taková kráska pohybuje blízko našeho miláčka, většinou si představujeme, jak spadne ze schodů. Jenže v závěru ta kolegyně může být docela fajn. Zkuste ji spíše poznat, než budete dělat jakékoliv závěry.

Neděle 24. 3

3 skvělé tipy z luštěnin: Ochutnejte salát z cizrny s uzeným kachním prsem, krémovou čočkovou polévku i kaši ze žlutého hrachu s grilovaným filetem ze pstruha

Stále více lidí obohacuje svůj jídelníček rostlinnou stravou. Do popředí se znovu dostávají suroviny, které byly v našem prostředí využívány po ...

Více

3 skvělé tipy z luštěnin: Ochutnejte salát z cizrny s uzeným kachním prsem, krémovou čočkovou polévku i kaši ze žlutého hrachu s grilovaným filetem ze pstruha