6 vlastností, podle kterých poznáte ideálního muže. Máte ho doma?

27. března 2018 Lenka Šebestová
pixabay.com
pixabay.com

Toužíte po výjimečném muži? Po panu dokonalém, který bude splňovat vše, co si přejete? A jaké vlastnosti by měl mít? Každá žena si přeje muže hodného, věrného a milého. Jenže to není vše. 7 vlastností, které by měl mít váš miláček, abyste byla doopravdy šťastná.

Výjimečných a dokonalých mužů je velmi málo. Když se ale nějaký takový přece jen objeví, stojí to za to. Co by měl podle vás splňovat? Jaké by měl mít vlastnosti? Těchto 7 vlastností vám napoví, jestli máte po boku dokonalého muže.

Pozitivní

Kdo by chtěl mít po boku nějakého věčně naštvaného pesimistu, který vám zkazí každý den a každé ráno, a vy ho budete pořád tahat z deprese. Dokonalý chlap by měl být vždy pozitivně naladěn, usměvavý, a dělat vám krásnější dny.

Vnímavý

Žádná žena nechce mít doma ignoranta. Proto by měl být dokonalý muž vnímavý. Pokud si vždy všimne toho, že máte nějaký problém nebo jste smutná, máte vyhráno. Takového chlapa by chtěla mít doma každá žena.

Věrný

Tak tohle je samozřejmost. Ideální muž musí být věrný. O nevěrníky nikdo nemá zájem, a abyste přišla na to, že má paralelní vztah, to si nepředstavujete raději ani v tom nejhorším snu.

Vztahový

Výjimečný muž není kamarád na jednu noc, ani na občasné návštěvy. Ideální muž je člověk, který chce vztah, je pro rodinu, a miluje jen vás, chce s vámi být ve dne i v noci.

Zásadový

Každý člověk má nějaké názory, zásady, ale také hranice, za které nepůjde. Ideální muž by měl být zásadový a neměnit svoje názory ze dne na den. Když už si za něčím stojí, tak to trvá, a nenechá se zviklat

Poctivý

Kdo by chtěl mít po svém boku lháře, který ještě k tomu třeba i krade nebo dělá nějaké podvody? Poctivý člověk v životě je ten, kterého ženy chtějí mít po svém boku. Tak jak jste na tom, máte doma ideálního muže svých snů?

Neděle 24. 3

3 skvělé tipy z luštěnin: Ochutnejte salát z cizrny s uzeným kachním prsem, krémovou čočkovou polévku i kaši ze žlutého hrachu s grilovaným filetem ze pstruha

Stále více lidí obohacuje svůj jídelníček rostlinnou stravou. Do popředí se znovu dostávají suroviny, které byly v našem prostředí využívány po ...

Více

3 skvělé tipy z luštěnin: Ochutnejte salát z cizrny s uzeným kachním prsem, krémovou čočkovou polévku i kaši ze žlutého hrachu s grilovaným filetem ze pstruha