5 tipů, jak si partnera s úsměvem omotat kolem prstu

muž, žena
Zdroj: pixabay.com
Přidat na Seznam.cz Přidejte si magazín Lifee.cz na hlavní stránku Seznam.cz

Chtěla byste ovládnout vašeho partnera? Přála byste si, aby skákal, jak vy pískáte? Řekneme vám, jak na to. Stačí k tomu těchto 5 kroků a vás miláček udělá, co vám na očích vidí.

Jana Jánská
Jana Jánská 28. března 2018

Pokud jste našla chlapa, do kterého chcete investovat svoji energii a pořádně si ho omotat kolem prstu, měla byste vyzkoušet těchto 5 rad. A váš milý bude poslušný jako pejsek. Nevěříte? Vyzkoušejte a nebudete litovat!

1. Chápavá milenka 

Nesnažte se ho zbytečně prudit, ale buďte chápavá. Cokoliv řekne, tak mu odkývejte s tím, že chápete, co tím myslí a jak se cítí. Když pochopí, že jste naladěná na stejnou vlnu a jste empatická natolik, že s ním soucítíte, udělá pro vás cokoliv.

Slavné krásky, které snad objevily elixír mládí. Překročily padesátku a zrají jako víno
Mohlo by Vás zajímat:

Slavné krásky, které snad objevily elixír mládí. Překročily padesátku a zrají jako víno

2. Výborná kuchařka

Pokud chcete vaši drahou polovičku někam nasměrovat, nejdříve mu navařte něco opravdu dobrého. Když si pochutná na nějaké vaší specialitce a bude mít krásně plné bříško, hned se s ním bude lépe jednat. A skoro vše vám odkýve.

3. Postupné změny 

Žádnou změnu nemůžete udělat ze dne na den. Důležité je správné načasování. Musíte vašeho miláčka dotlačit tam, kam potřebujete, a to postupně. Takže s ním rozhodně nic neřešte, když dávají v televizi mistrovství světa v hokeji či fotbalu. To byste měla opravdu velkou smůlu.

Příznaky, které vám napoví, že se něco děje
Mohlo by Vás zajímat:

První příznaky těhotenství. Kdy je nejlepší běžet pro těhotenský test?

4. Dračice v posteli

Aby byl muž ochotný dělat změny, musí být plně uspokojen. Takže by se z vás měla stát postelová dračice. Předveďte mu při sexu to, co jste dosud neudělala. Vás miláček bude plně uspokojen a pak pro vás udělá první poslední.

5. Bez nátlaku

Chlapa rozhodně nesmíte k ničemu tlačit. Musíte mu dát pocit, že to vlastně vše chce sám. Udělejte ze sebe tu hodnou ženušku, která nekřičí a nehádá se a myslí to s ním dobře. Ženu, se kterou nebude ve stresu a bude se cítit pohodlně. Pak už není co řešit a máte ho v hrsti.

muž, žena
Mohlo by Vás zajímat:

Vzhled prozradí nemoc, menstruaci i délku pánské chlouby: 9 veřejných tajemství lidského těla

Přidat na Seznam.cz Přidejte si magazín Lifee.cz na hlavní stránku Seznam.cz

Další články