Jsou slavné, nádherné, úspěšné. Odhalte ranní rituály 10 respektovaných žen v čele s Victorií Beckham nebo Gwyneth Paltrow

Hodiny cvičení, nebo jen obyčejný šálek čaje. Úspěšný den lze nastartovat různě.
Zdroj: FashionGoneRogue.com / StyleCaster.com / Vogue.com.au

Vstát „správnou nohou“ ve světě úspěšných lidí nestačí. Je třeba den nastartovat tak, aby přinesl maximum šťavnatých plodů. Někdy postačí vypít šálek oblíbené kávy, jindy jsou nezbytné desítky minut „v pohybu“. Odhalte tajemství úspěchu 10 slavných, nádherných a hlavně respektovaných žen. Jaké jsou jejich ranní rituály?

Barbara Lorenzová
Barbara Lorenzová 05. 04. 2016 14:06

1. Arianna Huffington, šéfredaktorka ve firmě AOL Huffington Post Media Group

Articles.latimes.com

Hned po probuzení: Praktikuje jógu a meditaci.

Rituál: „Velká část mého ranního rituálu je o tom, co nemám dělat: po probuzení nezačnu den zíráním do smartphonu. Namísto toho jsem vzhůru, dám si minutu na dýchání zhluboka, jsem vděčná a nastavím si cíle pro ten den.“

2. Rosie Huntington-Whiteley, modelka, herečka a podnikatelka

HDWallpapers.in

Hned po probuzení: Mazlí se se svým přítelem, britským hercem Jasonem Stathamem.

Rituál: V době, kdy se většina z nás teprve klube z peřin, si tato modelka již užívá cvičení dle programů Body by Simone a Ballet Bodies, jak řekla časopisu Harper’s Bazaar. Ještě předtím ale stihla vyvenčit své maličké jezevčíky, nasnídat se (dle zásad paleo stravy), poprášit svou šíji oblíbeným parfémem, odpovědět na e-maily, nalíčit a učesat se na denní focení. Uf.,, A nabídnout si kávu! „Bez ní jsem totálně nepoužitelná,“ přiznala modelka.

3. Payal Kadakia, výkonná ředitelka a zakladatelka sítě fitness studií ClassPass

LeisureOpporrtunities.co.uk

Hned po probuzení: Zkontroluje svůj chytrý telefon.

Rituál: Káva po ránu? Kadakia má lepší způsob, jak dobít baterky zkraje dne. Vzhledem k její profesi nepřekvapí půlhodinka běhu nebo desetiminutovka cvičení doma. A nelze opomenout zastávku ve Starbucks, kde si pravidelně desátým rokem (!) poroučí latté ze zeleného čaje.

4. Michelle Kohanzo, výkonná ředitelka prodejce dětského nábytku The Land od Nod

ChicagoBusiness.com

Hned po probuzení: Rozhoduje se, co si vezme na sebe.

Rituál: Kohanzo je bohyně. Samozřejmě s nadsázkou ale… svou ranní rutinu dokázala stlačit do pouhopouhých třiceti minut! „Je to dost času na to, abych se oblékla a vypila tolik kávy, jak jen to jde,“ řekla serveru Women Who Work hvězdy Ivanky Trump.

5. Anna Wintour, šéfredaktorka časopisu Vogue a umělecká ředitelka vydavatele časopisů Condé Nast

CrainsNewyork.com

Hned po probuzení: Hraje tenis.

Rituál: Úspěšný den začíná dle ranního programu Anny Wintour brzy. A to před tři čtvrtě na šest, kdy odjíždí do newyorského centra Midtown Tennis Club na hodinu tenisu. Po něm už následuje „rychloúprava“ zevnějšku a alou do kanceláře v mrakodrapu One World Trade Center. Tam ji čeká nekonečná série mítinků.

6. Isabel Marant, módní návrhářka

Myciin.com

Hned po probuzení: Vypije šálek čaje.

Rituál: Spolehlivý způsob, jak se probudit? Pětatřicet přeplavaných bazénů. Každé ráno Marant obleče svou oblíbenou „uniformu“ – boty bez podpatku, upnuté džíny, kašmírový svetr a bundu – a na svém skútru vyráží do bazénu v St.-Germain. „Potřebuju to, abych se mohla nadechnout a zvládnout svoje stresové dny. Je to bazén z počátku minulého století,“ prozradila návrhářka časopisu Harper’s Bazaar.

Po plavání nastupuje nápojová rutina – Marant se nikdy nezapomene zastavit v ovocném baru pro svůj oblíbený mrkvovo-zázvorový džus. V kanceláři na něj naváže černou kávou. Tomu říkáme styl!

7. Gwyneth Paltrow, herečka a zakladatelka lifestylového magazínu Goop

IntouchWeekly.com

Hned po probuzení: Vypije teplou vodu s citronem.

Rituál… není tím ze světa „nadpozemských“ hollywoodských star. Matky to znají – obléknout, nakrmit, vysadit děti u školy, vyřídit e-maily a hurá na dvouhodinové cvičení po vzoru Tracy Anderson Method!

8. Katherine Power, spoluzakladatelka a výkonná ředitelka společnosti Clique Media, bývalá editorka časopisu ELLE

Pinterest.com

Hned po probuzení: Dává si do těla.

Rituál: „Cvičení mě probudí a rozproudí moje šťávy. Nejlepší nápady mám během něj nebo cestou domů z posilovny,“ řekla Power webu Self. A na jejich realizaci nečeká ani minutu – zapíše si je do svého telefonu nebo zvedne telefon a „volá někomu, kdo ji bude poslouchat v sedm ráno“. Po cvičení slupne většinou jedno vajíčko s opečeným chlebem a avokádem.

9. Juliette de Baugbigny, obchodní společnice firmy Kleiner Perkins Caufield & Byers

Kpcb.com

Hned po probuzení: Zkontroluje e-maily.

Rituál: Pokud jste toužili slyšet jiné tajemství úspěšného dne, než je dopolední cvičení, asi vás zklameme. I Juliette de Baubigny zařazuje na počátek dne pár desítek minut pohybu, ať už cvičení podle DVD Tracy Anderson Method Perfect Design nebo to s osobním trenérem. Vždycky se ale snaží ukrojit trochu času pro sebe a svou rodinu.

Patnáct minut na nanesení make-upu musí vzhledem k nabušenému diáři stačit, snídani s dětmi a čtvrthodinovou jízdu do školy jí nikdo nevezme. „Naše patnáctiminutová společná cesta je drahocenný čas a opravdu cítím, že vcházíme do nového dne tou správnou nohou,“ prozradila serveru Goop.

10. Victoria Beckham, zakladatelka a kreativní ředitelka značky Victoria Beckham Fashion Line

Forbes.com

Hned po probuzení: „Čas pro sebe.“

Rituál: Čekali jsme něco tajemnějšího, ale i „Beckhamka“ má právo začít den obyčejně. Půl hodiny předtím, než děti vstanou, se osprchuje, vyčistí pleť, zkontroluje e-maily a slupne střídmou snídani v čele s ovocem, zeleným čajem a dvojitý espressem.

To znáte, ne? Teď už jen sebrat odvahu a zapřáhnout vůli. Úspěch se dřív nebo později dostaví!

Moderátorka Soňa Porupková prodělala rakovinu kůže: Na podezřelé znaménko mě upozornila až maskérka

Moderátorka Soňa Porupková prodělala rakovinu kůže: Na podezřelé znaménko mě upozornila až maskérka

Související články

Další články