Kineziologie jako alternativní medicína: Vyléčí šrámy z minulosti a odhalí příčinu obezity

Kineziologie se zaměřuje na svaly, které jsou propojeny s jednotlivými orgány v těle.
Zdroj: Pixabay
Kineziologie vám otevře mysl....pomocí svalů...Každý bod na těle je propojen s orgánem.Svalstvo hodně řekne.+ 1 fotka+ 2 fotky

Kineziologie je považována za alternativní medicínu. Soustředí se na studium svalů a jednotlivých pohybů těla. Nenechte se ale zmást. Nejde o šarlatánství, a to už jen z toho důvodu, že je uznávána psychology, léčiteli i lékaři po celém světe. Dokáže vám pomoci s problémy z dětství, ale i k vysněné postavě.

Veronika Hándlová
Veronika Hándlová 14. dubna 2018

Po životní rovnováze touží každý. Kineziologie vám ji může dodat díky vaším svalům. Léčba je založena na tom, že každý sval vede k jinému orgánu v těle. Kineziolog vám k tomu řekne své. Vždy je lepší si ho vybrat na doporučení. Ten by měl pak zjistit celkový stav vašeho těla. Podle svalů pozná, jak reagujete na jednotlivé doteky a co vás bolí. Zhuntované tělo může značit velký stres a psychickou nepohodu.

Kineziologie pomáhá takzvaně zevnitř ven. Důkazem je klientka kinezioložky, která působí v Praze. „Jsem od malička baculatá a ještě mám problém se štítnou žlázou. Zadržuju vodu v těle, a i proto nemůžu zhubnout. Moji rodiče též nejsou zrovna hubení, a tak tam bude jistě i nějaká genetická predispozice.“

levandule
Mohlo by Vás zajímat:

Levandule svou blahodárnost potvrdila již v prvním století. Jak může prospět vašemu zdraví?

Podle kineziologie by si klientka měla začít mačkat body v podpaží, které se přímo váží na štítnou žlázu, a tak zhubnout. To se jí nakonec skutečně podařilo. Tenhle způsob alternativní medicíny dokáže z hlavy vyhnat i strašáky z dětství, jelikož úlohou terapeuta je s vámi i hovořit. Důkazem jsou stovky příznivkyň této medicíny po celém světě. Někteří lidé mohou při praktikování kineziologie přestat brát i antidepresiva.

Podvědomí je s tímto oborem hodně spojeno, resp. je spojeno s každým oborem. Padesát procent úspěchu je totiž vaše mysl. To vám řekne každý lékař.

Škola líčení: Jak si správně upravit obočí? Vizážistka Diana vám ukáže, jak ho vytvarovat během pár minut

Další články