Milování po padesátce je podle vědců nejzábavnější. Stačí mít solidní příjem a vzdělání

Nějaký problém ve vztahu se zaručeně projevuje i absencí intimity a potížemi v posteli.
Zdroj: Unsplash.com

Blížíte se k pětapadesátileté hranici života? Pak nezapomeňte své narozeniny řádně oslavit. Protože je co. Začíná životní fáze s tím nejlepším sexem.

Jana Jánská
Jana Jánská 30. 06. 2016 11:17

Ovšem pokud máte vysoké vzdělání a solidní příjem. Vyplývá to z výzkumu pořádaném McGillovou univerzitou v kanadském Montrealu.

Jeho autoři v čele s Yiaoyu „Annie“ Gongo analyzovali výpovědi přes 3 300 žen a mužů mezi 55 a 85 lety, kteří se podělili o své sexuální touhy a míru sexuálního uspokojení. Na konci výzkumu získali obraz toho, jak jmění a vzdělání ovlivňuje jejich sexuální životy. Odpověď je zřejmá – hodně.

Větší moc ve vztahu

Ženy s vyššími příjmy uváděly nejenom větší spokojenost se sexem, ale i větší sexuální touhy. „To, že mají vyšší vzdělání, jim nejspíš propůjčuje větší moc ve vztahu, protože mohou žádat, co chtějí, a proto jsou spokojenější,“ řekla Gong v proslovu na konferenci Congress 2016.

Zatímco sezdaní respondenti celkově uváděli větší spokojenost se sexem, dobrý plat a vzdělání pomohly dosáhnout ženám štěstí v ložnici bez ohledu na manželství.

Muži to mají jinak

Ne, muži, nezapomněli jsme na vás. To samé pro vás neplatí. V sexuální oblasti jste spokojenější, pokud se těšíte dobrému zdraví a uspokojivé frekvenci milování.Tato studie byla vypracována jako součást programu National Social Life, Health and Aging Project ve Spojených státech.

Zdroj: Huffington Post

Moderátorka Soňa Porupková prodělala rakovinu kůže: Na podezřelé znaménko mě upozornila až maskérka

Moderátorka Soňa Porupková prodělala rakovinu kůže: Na podezřelé znaménko mě upozornila až maskérka

Související články

Další články