Nevěra je nemoc, tvrdí psychoterapeutka! Sledujte 7 změn chování

Nevěra je nemoc, tvrdí psychoterapeutka! Sledujte 7 změn chování
Zdroj: Freepik
1: Podváděl v minulosti! Psychoterapeutka Tina B. Tessina, autorka knihy Money, Sex and Kid nedoporučuje vztah s někým, o kom víte, že už podvedl. A je jedno, že s vámi. I když se stanete jeho ženou, role se promění a budete to vy, komu zahne. „Lidé, kteří mají pocit, že si mohou nárokovat sex kdykoliv, si vždy najdou racionální odůvodnění nevěry a budou v ní pokračovat."2. Jeho návyky se změnily! Býval přesný jako hodiny, teď ale dorazí na večeři klidně o hodinu později. V koupelně najednou tráví půl hodiny místo obvyklých pěti minut. A když mu někdo volá, vypne telefon s omluvou, že nechce být rušen z práce. Pokud se jeho návyky změnily, měl by se ve vaší hlavě rozblikat majáček.3. Začne vás znenadání obdarovávat! Možná je to jen důsledek vaší poslední konverzace, při níž jste si vyjasňovali věci a vyslovovali přání. Pak je to v pořádku. Pokud vám ale muž začne nosit květiny, byť ho to předtím ani nenapadlo, mějte se na pozoru. Možná je to skrytá forma omluvy.4. Záhadně mizí peníze na účtu! Jeden z rychlých způsobů, jak odhalit sukničkáře, tvrdí Tessina.+ 3 fotky+ 4 fotky

Nevěra je choroba! Jakmile se jí jednou někdo nakazí, už se to s ním veze. Podvedl jednou, podvede znovu, tvrdí psychoterapeutka Tina B. Tessina. Jak odhalit sukničkáře ještě dříve, než mu řeknete ano?

Jana Jánská
Jana Jánská25. 11. 2020 08:20

1. Podváděl v minulosti

Podvodníci podvádějí, tak to zkrátka je, tvrdí lékařka Tina B. Tessina, psychoterapeutka a autorka knihy Money, Sex and Kid. Proto nedoporučuje navazování vztahu s někým, o kom víte, že už podvedl. A je jedno, že s vámi. I když se stanete jeho ženou, role se promění a budete to vy, komu zahne. "Lidé, kteří mají pocit, že si mohou nárokovat sex kdykoliv, si vždy najdou racionální odůvodnění nevěry a budou v ní pokračovat," řekla ženskému online magazínu SheKnows.

2. Jeho návyky se změnily

Býval přesný jako hodiny. Teď ale dorazí na večeři klidně o hodinu později. Nebo pro jistotu vůbec. V koupelně najednou tráví půl hodiny namísto obvyklých pěti minut. A když mu někdo volá, vypne telefon s omluvou, že nechce být rušen kolegou z práce. Pokud se partnerovy návyky podezřele změnily, měl by se ve vaší hlavě rozblikat majáček.

3. Začne vás znenadání obdarovávat

Možná je to jen důsledek vaší poslední konverzace, při níž jste si vyjasňovali věci a vyslovovali přání. Pak je to v pořádku. Pokud vám ale muž začne tu a tam nosit květiny, i když by ho to předtím nenapadlo, mějte se na pozoru. Možná je to skrytá forma omluvy.

4. Záhadně mizí peníze na účtu

Jeden z rychlých způsobů, jak odhalit sukničkáře, tvrdí Tessina.

5. Když dojde na práci, mlčí

Jasně, toto téma může být někdy nudné. To ovšem neznamená, že vás partner musí pokaždé odbýt jedním slovem. Nechce se o práci bavit? Začněte se zajímat o jeho kolegy. A zejména o kolegyně…

6. Je flegmatický

To platí hlavně v otázce důvěry. Podvedl-li vás někdo v minulosti nebo víte-li, že vám byl partner kdysi nevěrný, potřebujete společně znovu začít budovat důvěru. "Je třeba mít plný přístup k harmonogramům, komunikaci, e-mailům, esemeskám, popracovním večeřím a garantovanou dobu příchodu domů. Protože podvedený člověk bude mít strach, že se nevěra bude opakovat," vysvětlila psychoterapeutka Kelley Kitley, jak ustát náročné období po nevěře.

7. Ztratil zájem o sex

Pokud se vám přestal svěřovat s problémy a vzdal se iniciativy v sexu, nemusí to znamenat, že je vyřešil. Nebo že ho sex prostě přestal zajímat. "Možná své potřeby uspokojuje jinde," upozornila doktorka Tessina. Mějte oči na stopkách.

Zdroj: SheKnows

Zpověď bývalé trans ženy Daniela Blacka: Operace lituji, psychické nemoci se tranzicí nevyřeší

Zpověď bývalé trans ženy Daniela Blacka: Operace lituji, psychické nemoci se tranzicí nevyřeší

Související články

Další články