Škola svádění: Jak sbalit svůj idol během několika minut? Buďte ženou, jak se patří!

26. září 2018
Pixabay
Pixabay
Témata: idol, lekce, svádění, triky

Pokud se vám v baru líbí svalnatý urostlý fešák, vsaďte se, že svést ho můžete za pár minut. Stačí k tomu umět pár základních pravidel, která vesměs znamenají jedno. Musíte použít ženské zbraně.

Vsaďte na prvoplán

Pro někoho je absurdní představa, že žena balí muže. Mělo by to přece být naopak. A jelikož my víme, že by to tak skutečně mělo být, narafičíme to tak, aby to vypadalo, že on sbalil nás. Realita ale bude jiná. Kruťte si vlasy kolem prstů, usmívejte se a nezapomeňte přijít do baru s pořádným výstřihem. Muži chtějí vidět tvary, ne vaši duši.

Nechte vykouknout podvazek

Jakmile někoho uhranete, sedněte si vedle něho na barovou stoličku a dejte si nohu přes nohu. Vůbec není na škodu, když vám přitom vykoukne podvazek. Rozhodně si nemusíte připadat jako laciná děva, jelikož a protože muži prostě nenahlížejí do vás, ale na vás.

Buďte mu nablízku

Když už vedle pana X budete sedět, nenápadně si poposuňte židli blíž k němu, aby ucítil váš parfém. Jeho kombinace společně s pižmem muže celkem spolehlivě ovládá. Věřte, že jakmile se jednou přiblížíte, on už nebude chtít, abyste se vzdálila.

Nehrajte si na šéfovou

Přílišné ambice a měření sil? Na to má kamarády. Vy zůstaňte především ženou, která umí vařit a v jiných oborech se příliš nepohybuje. Udělat ze sebe chudinku určitě není ubožáctví. To, že žena potřebuje neustále s něčím poradit, je přece normální, tak mu ten pocit dopřejte. Ať se cítí jako samec.

Obdiv na prvním místě

Jednou z nejdůležitějších věcí je neustále váš objekt touhy chválit. Používejte věty typu „A to byste skutečně dokázal?“ nebo „Dlouho jsem nepoznala tak silného muže“, a až se po splnění našich pěti bodů kouknete na hodinky, zjistíte, že je u vás doma a uplynulo sotva deset minut.