Ulítla jste a dopustila se nevěry a váš muž se to dozvěděl? Máme pár rad, jak zachránit váš vztah

7. dubna 2018 Lenka Šebestová
zdroj: pixabay
zdroj: pixabay

Lepit rány po provalené nevěře je neuvěřitelně těžké. Nevěra je jednou z věcí, která se buďto odpouští hodně těžce, nebo vůbec. Když už se tak stane a vy jste svému partnerovi nevěrná, víte, jak mu to vysvětlit?

Stojí to vůbec za to?

Nevěra existovala, existuje a existovat bude. Na světě není národ, který by ji toleroval a po generace máme tuto aktivitu spojenou se špatností a zradou. A zrada to opravdu je. Otázkou zůstává, jestli to za to vůbec stojí. Stojí za to ublížit milovanému člověku kvůli pár chvilkám radování a užívání si? Když už k nevěře dojde a váš protějšek se tuto smutnou pravdu dozví, jak nejlépe se mu omluvit?

Co se dá ututlat a co ne

Románek na jednu noc ututláte docela lehce. Pokud se o něm nezačnete svěřovat ubrebentěným kamarádkám. Vydržování milence ale jednou praskne. Prozradí vás okolí, změna vašeho chování apod. Vždy je tedy lepší se s partnerem rozejít, než z něho zbytečně dělat hlupáka.

A když to praskne

Sypte si popel na hlavu. Za vaši nevěru nemůže nikdo jiný než vy sama. Možná bude potřeba opravdu hodně popela a hodně omluv. Nevěra je totiž zrazením důvěry a váš partner už vám nikdy nemusí plně důvěřovat.

Buďte upřímní

Nemá cenu mlžit a dál z vaší drahé polovičky dělat blbce. Budete muset s pravdou ven. Řekněte mu, co se stalo a proč. Bude to těžké období. Váš partner s vámi nebude chtít mluvit a bude se cítit zraněný. Možná se i na nějaký čas odstěhuje pryč. Všechno chce čas.

Buďte upřímní i sami k sobě

Uvědomte si, proč se to stalo a co vám to dalo. Nevěry se stávají z toho důvodu, že člověku v jeho vztahu něco chybí. Položte si otázku, jestli v takovémto vztahu má cenu vůbec zůstávat.  

Neděle 24. 3

3 skvělé tipy z luštěnin: Ochutnejte salát z cizrny s uzeným kachním prsem, krémovou čočkovou polévku i kaši ze žlutého hrachu s grilovaným filetem ze pstruha

Stále více lidí obohacuje svůj jídelníček rostlinnou stravou. Do popředí se znovu dostávají suroviny, které byly v našem prostředí využívány po ...

Více

3 skvělé tipy z luštěnin: Ochutnejte salát z cizrny s uzeným kachním prsem, krémovou čočkovou polévku i kaši ze žlutého hrachu s grilovaným filetem ze pstruha