Zamilovanost vás očaruje. Jak prohlédnout počáteční slepotu?

30. dubna 2018
Pixabay
Pixabay

Cítit počáteční zamilovanost je jeden z nejhezčích pocitů. Silná emoce nás ale může dostat do pořádných patálií. Skrze růžové brýle totiž občas nevidíme, co zpozorují ostatní. Třeba i to, že tenhle vztah nebude úplně ideální.

Motýli v břiše

Když narazíme na muže, u nějž máme pocit, že by to mohl být ten pravý, okamžitě si začneme představovat, jaké by to bylo, mít s ním svatbu a děti. To je celkem v pořádku. Vlatně na světě není zamilovaná žena, která by si to nepředstavovala. Pocit létajících motýlů v břiše nám ale může pěkně zavařit.

Mějte se na pozoru

Už zpočátku je dobré zhodnotit, zda si umíte představit být s partnerem celý život. Není důležité jen to, zda si máte co říci, ale i to, zda je to muž praktický pro každodenní soužití. Občas zkrátka budete potřebovat spravit poličku. O tom, že podstatnou složkou dlouhodobého vztahu je kvalitní sex se bavit nemusíme…

Rodinné vztahy

Indikátor toho, že se k vám partner i v budoucnu bude chovat s nezměrnou láskou je, že má dobrý vztah s matkou a případnou sestrou, pokud nějakou má. Muž z rozvrácené rodiny mnohdy neplní roli partnera a posléze otce zcela plnohodnotně.

Rozený sukničkář

Pokud se už v počátku vztahu otočí za každou sukní, pravděpdobně to znamená, že se za ní bude otáčet i následující léta. Nenechte se očarovat prvotní emocí ideální lásky a zkuste být alespoň trochu realistická. Věřte, že vám to ušetří čas pro hledání nového partnera.