Myslíte si, že jste spřízněné duše? Těchto 5 znaků vám to potvrdí!

28. března 2018 Veronika Hándlová
facebook.com
facebook.com

Jste zamilovaná nebo jen poblázněná? Víme, jak zjistíte, jestli k sobě patříte a váš partner je vaše spřízněná duše nebo jde jen o chvilkové povyražení.

Asi každý touží po pravé lásce. Mít oporu, prožívat společné chvíle, mít zázemí a nějakou spřízněnou duši. Ale každému se to také nepoštěstí. Jak poznáte, že je ten pravý a jste pro sebe prostě stvoření

1. Vzpomene si na vás

Myslí na vás a občas si i vzpomene a dá vám nějaký dárek. Nemusí být Valentýn, ani Vánoce. Prostě jen tak, že vás má rád a je mu s vámi dobře.

2. Plánuje společnou dovolenou

Těší se, až s vámi pojede na hory a na horách už plánuje společné léto a válení se u moře ve dvou. Nikdy nezapomene na společnou dovolenou a je pro něj přednější, než jet s kamarádama na Mácháč.

3. Pusa je samozřejmostí

Nikdy se nestane, že by vám ráno a večer nedál pusu. Na přivítanou i při loučení ji máte postě jasnou. A ani si o ni nemusíte říkat.

4. Mlčení není trapné

I když jste mluvili celý den v práci a doma už nemáte sílu cokoliv dělat, můžete společně mlčet. A i když to mlčení nebude trapné a budete se cítit propojení, máte vyhráno.

5. Objímáte se

Když jdete spát, nesvalíte se každý na jednu stranu a neusnete. Vždy se navzájem propojíte a obejmete, anebo aspoň chytnete za ruce. Víte, že ten druhý je vedle vás a chcete cítit jeho přítomnost.