Radka Pavlovčinová na Slavících jako dvojnice Whitney Houston: Víme, jak se šil neodolatelný flitrový model s kápí

Radka Pavlovčinová , Adam Pavlovčin
Zdroj: Profimedia/Lifee, Markéta Behinová/koláž: Lifee.cz
Sourozenci Pavlovčinovi na slavících v pražském Fóru Karlín zářili.Radka Pavlovčinová vynesla flitrovou róbu s vysokým rozparkem a impozantním prvkem v podobě řaseného živůtku plynule přecházejícího do kápě. Radku na slavíky doprovodil bratr Adam Pavlovčin, jejich outfity byly do posledního detailu sladěny, tedy i za jeho modelem stojí Jana Horejšová a její značka On the Boat.Radka Pavlovčinová s bratrem Adamem Pavlovčinem byli na slavících dokonale sladěni.+ 9 fotek+ 10 fotek

Herečka a zpěvačka Radka Pavlovčinová (34) tíhne k udržitelné módě. Okouzlující upcyklované večerní šaty předvedla už na letošních Tháliích a stejně pojala i výběr modelu na předávání cen Českých slavíků pro rok 2023. Nezměnila ani ateliér, ze kterého její nejnovější róba pochází.

Jana Elfmarková
Jana Elfmarková 24. 11. 2023 20:25

Na České slavíky Radka opět dorazila v modelu z dílny Jany Horejšové a v doprovodu bratra Adama, který se sestrou dokonale ladil. Radku a autorku jejích modelů, návrhářku Janu Horejšovou, jsme navštívili v průběhu příprav na letošní slavnostní vyhlášení Českých slavíků, a nahlédli tak do procesu vzniku neodolatelných flitrových šatů s vysokým rozparkem, kterým dominoval nápadný prvek, kápě navazující na vrapovaný horní díl, ve kterém Radka nápadně připomínala nezapomenutelnou Whitney Houston, ztvárňující hlavní roli slavné divy z filmu The Bodyguard.

Stříbřitý, kompletně flitrový model, v pase přestřižených přiléhavých šatů s živůtkem zahrnujícím i kreativní pokrývku hlavy, který zpěvačka a herečka prezentovala na slavnostním večeru u příležitosti udílení cen Český slavík, opět vznikal v příjemné atmosféře útulného ateliéru značky ON THE BOAT na pražském Smíchově a Radka se na vzniku své róby také aktivně podílela.

Udržitelnost a recyklace, hesla módní současnosti

Jak řekla Lifee.cz v nedávném rozhovoru, návrhářce a dnes už i kamarádce do tvorby šatů ale zasahuje přiměřeně: “Janička má obrovské zkušenosti a já si velmi ráda nechám poradit, když řeším třeba, odkud pochází látka, ze které budeme šít. Vím, že na ni se v tomto ohledu mohu stoprocentně spolehnout. Do samotného tvůrčího procesu jí tedy také kecám, ale určitě ne nijak moc,” řekla nám Radka se smíchem a dodala, jak dlouho trvá takový model připravit: “Je to, samozřejmě díky Janě, proces velmi efektivní. Sejdeme se třeba jen jednou nebo dvakrát, hodně ale vedle toho komunikujeme i po telefonu nebo formou zpráv.”

Záplava recyklovaných plastů

Radka měla při volbě materiálu na výběr hned z několika okouzlujících, vesměs flitrových variant. Třpytivý stříbřitý dezén a černé ohýbané pajetky pokrývající v obou případech kompletní povrch vybraných textilií patřily do nejužšího výběru, už když jsme s dvojicí ve smíchovské dílně rozhovor o vzniku šatů společně natáčeli. A důraz obě dámy kladly i na pohodlí modelu, Radka v něm při slavnostním ceremoniálu tři hodiny proseděla. "Určitě řešíme i to, jak dlouho v šatech budu muset být. Takže když víme, že na Slavících budu v těch šatech sedět tři hodiny, samozřejmě přihlížíme i k pohodlnosti mého plánovaného modelu," uvedla Radka Pavlovčinová v rozhovoru pro Lifee.cz

Šaty, ve kterých se Radka Pavlovčinová blýskla na Slavících, si můžete prohlédnout v přiložené fotogalerii.

Tereza Mašková o boji s bulimií: Naplno to propuklo ve StarDance, tělo mi začalo vypínat a přišel kolaps

Tereza Mašková o boji s bulimií: Naplno to propuklo ve StarDance, tělo mi začalo vypínat a přišel kolaps

Související články

Další články