Renata (50): Maminčin přítel po mně chtěl vyměnit videokazety. Když se ukázalo, co má rád, zrudla jsem tak, že na to nikdy nezapomenu

Vtipné příběhy ze života: Maminčin přítel po mně chtěl vyměnit videokazety. Když se ukázalo, co má rád, zrudla jsem tak, že na to nikdy nezapomenu
Zdroj: Freepik

Paní Renata občas dává k dobru dávnou historku. Přítel její maminky byl vojenský důstojník v důchodu. Byl to vážený pán, který vypadal, že se ve vyžehlené košili již narodil. O to větší bylo Renatino překvapení, když zjistila, na co se s oblibou dívá a co u toho dělá.

Žaneta Alexová
Žaneta Alexová 18. 04. 2024 19:00

Pár let poté, co zemřel tatínek, si maminka našla nového muže. Pan Otto byl šedesátník, bývalý vojenský důstojník a elegán každým coulem. Bydlel sám v poměrně velké vile, a tak se k němu maminka zanedlouho nastěhovala.

Nevěděla jsem, jaké kazety vybrat

Jednou, když jsem u nich byla na návštěvě, vrazil mi Otto velkou tašku a poprosil mě, jestli bych mu nezajela do vedlejšího města do videopůjčovny vyměnit kazety. To mi samozřejmě nedělalo problém, moc jsem nad tím nepřemýšlela a vydala se na cestu.

Ve videopůjčovně mi došlo, že vlastně nevím, za co mám Ottovy kazety vyměnit, a tak jsem šla po klasice. Nějaká známá dramata, něco z vojenské historie a jednu romantickou komedii, aby se s maminkou zasmáli.

Byla jsem celá rudá

Za pokladnou stál mladík s širokým úsměvem, který se po předložení Ottovy karty ještě rozšířil. "Ale mladá paní, to máte úplně špatný výběr," zasmál se a převzal ode mě tašku se starými kazetami.

"Tak se podíváme, co pan důstojník ještě neměl. To bude oříšek," řekl a zašel do místnosti za závěs. Pokynul mi, ať jdu za ním. Byla to malá komora bez oken, osvětlená jen tlumeným světlem.

"To všechno, co tu vidíte, už měl pan Otto nejmíň dvakrát, ale tady máme pár nových kazet, co jsme teď nakoupili. Sice je to v angličtině, ale myslím, že mu o příběh zas tak nejde a hekání rozumět bude," pravil se smíchem prodavač.

Tak rychle a celá rudá jsem z krámu ještě neutíkala. Až v autě, když jsem pohlédla na kazety, jsem se začala smát. Angel Goes Hard, Bitches In Uniform, XXX Fucktory, Slutty Girls Love Rocco 4… Vypadalo to, že je vždy upravený pan Otto opravdový labužník.

U sledování film pro dospělé hlasitě fandil

Když jsem se vrátila, Otto ode mě převzal tašku s novými kazetami, jako by se nechumelilo, a odešel se zavřít do svého televizního pokoje. Já si v kuchyni dala s maminkou kávu a povídaly jsme si. Najednou se z pokoje od Otty začaly ozývat výkřiky jako "Do toho!" a "Pojď, ještě, ještě, ještě!" Chtěla jsem dělat, že to neslyším, ale nešlo to.

Moje maminka se na mě podívala a se stoickým klidem řekla: "Ano, takhle on fandí u porna. Ale co mám dělat, stěhovat už se kvůli tomu nebudu."

Ono každý má nějakou tu mouchu. Nakonec jsme se tomu s maminkou zasmály...

Další příběhy ze života →

Text byl zpracován na základě skutečného příběhu, fotografie je jen ilustrační. Máte podobnou zkušenost? Svěřte se nám se svým příběhem, napište na redakce@lifee.cz.

Zpěvák Radek Banga o bolestném dětství: S manželkou Veronikou prozradili, zda budou mít vůbec děti

Zpěvák Radek Banga o bolestném dětství: S manželkou Veronikou prozradili, zda budou mít vůbec děti

Související články

Další články