Kbelíčková kabelka ovládá podzimní trendy: Malá kabelka se nosí v metalickém provedení i zářivých barvách

Bucket bag je hitem podzimních trendů: Kabelka ve tvaru váčku nebo kyblíčku oživí outfit netradičním tvarem, ale i barvami
Zdroj: Oficiální materiály prodejců/koláž Lifee
Kabelka z kombinovaného materiálu, Zara, 699 KčProšivaná kabelka, Aldo, 1 790 KčJednoduchá kabelka tvaru vaku, Mango, 1 299 kčLuxusní model Marc Jacobs zdobí nápis. Cena: 11 490 Kč+ 15 fotek+ 16 fotek

Vedle klasických typů a minimalisticky pojatých maxi tašek nastupuje mezi podzimní trendy kabelky další výrazný druh. Tvarem připomíná váček nebo kyblík a za cíl má vnést do sychravého podzimu svěží prvek. Okouzlí totiž neobvyklými křivkami i trendy barevností. 

Jana Elfmarková
Jana Elfmarková07. 10. 2023 09:00

Netahejte se se zbytečnostmi. Vyberte si kabelku, která pojme jen minimum věcí a nejen vaše záda vám pro tentokrát poděkují. Trend menších kabelek připomínajících váček nebo dle anglického pojmenování “bucket bag”, tedy kyblíček, jde minimalizaci vašich denních nezbytností skvěle naproti.

Na velikosti (ne)záleží

Podzimu kralují minimalizace. Chladno nezastrašilo oblíbené crop topy a další módně zkrácené oděvy, stejně odvážně se do plískanic chystají vyrazit také kabelky drobnějších rozměrů. Nebudou sice osamoceny a prostor jistě dostanou i rozměrná zavazadla, pokud je čas od času zastoupí prostorově skromnější, přesto tvarově kreativní kabelka typu váčku či “kyblíčku”, jistě si získáte obdiv jako protřelá trendsetterka.

Podzimní trendy radí angažovat kyblíček

Kbelíčková kabelka s plochým pevným dnem, pouzdro připomínající válcovité kabelky menších rozměrů i typické váčky se stahovací šňůrkou, to je jen zlomek tvarové palety těchto znovu oblíbených modelů, jež nedisponují závratným prostorem, o to lépe ale doplní váš podzimní look svou jinakostí.

Vybírejte z modelů, které jsou věrné (nebo ji alespoň zdařile napodobují) luxusní kůži, nevyhýbejte se barvám, a když chcete opravdu výrazný kousek, sáhněte po metalických materiálech či kombinovaných kusech, které odhalují útroby různými průřezy nebo angažují trendy síťovinu.

Svěží pestré tóny i paleta inspirovaná přírodninami

Vedle zajímavého tvaru můžete zapojením váčkovité kabelky přidat svému podzimnímu stylu barvy. To když zvolíte pořádně výrazný odstín z aktuální trendové palety. Sluší jim syté odstíny růžové či oranžové, metalízu zase nejraději zdobí pastelové tóny, v užším výběru vám nemusí chybět ani proutěné modely protežující typické přírodní barvy.

Rozhodně ale stylově nezakolísáte, zvolíte-li kabelku z kůže v klasických barvách nebo v elegantním černém provedení. To je samozřejmě jedním z nejuniverzálnějších řešení, jak neobvyklý, prudce aktuální a vizuálně zajímavý tvar tašky zakomponovat do podzimního šatníku.

Na výběr trendy kyblíčkových a váčkových kabelek se můžete podívat do fotogalerie.

Ideální šatník pro ženy 50+ obsahuje devět základních kousků: Nezapomínejte na výrazný doplněk, radí stylistka

Ideální šatník pro ženy 50+ obsahuje devět základních kousků: Nezapomínejte na výrazný doplněk, radí stylistka

Související články

Další články