35 trendy kabelek do 1000 Kč: Vévodí jim řetězové prvky, rudá barva nebo oslnivý lesk

35 trendy kabelek do 1000 Kč: Vévodí jim řetězové prvky, rudá barva nebo oslnivý lesk
Zdroj: Oficiální materiály prodejců/ koláž: Lifee
Zara, 699 Kč.Next, 985 Kč.Primark x Rita Ora, 285 Kč.Weekday, 990 Kč.+ 31 fotek+ 32 fotek

Vyberte si z naší galerie dostupných a zaručeně aktuálních modelů kabelek pod 1 000 Kč, které skvěle doplní vaši vyladěnou podzimní garderobu. Přestože to tak zatím nevypadá, podzim se nezadržitelně blíží.

Jana Elfmarková
Jana Elfmarková16. 09. 2023 15:00

Nadčasové. Tak se dají jedním slovem snadno shrnout trendy, kterými se ubírá aktuální podzimní nabídka kabelek, tašek a vůbec všech našich stylových zavazadel. Potrpíte si na stylové mini kabelky nebo do nich potřebujete vměstnat celý svůj den?

Tak či tak, máte se na co těšit. Z nestárnoucích kousků se letos po drobných úpravách stávají docela zajímavé inovace a právem z nich brzy budou pravé módní hity. Osloví vás třeba maxi psaníčka, pouzdrové kabelky imitující lastury či okrouhlé modely do dlaně i s řetízkem přes rameno. A nesmí vám chybět ani objemnější modely typu shopper, kabelky připomínající váček nebo jiné líbivé kousky, kterými rozzáříte jakkoliv postavenou podzimní paletu stylů.

Jak lze předvídat, trend módních kabelek je úzce propojen s aktuálními módními středobody podzimního oblečení, právě to přece mají kabelky a jiná zavazadla ideálně doplňovat. Jednotlivé tipy na nejžádanější modely kabelek pro nadcházející sezonu tak nemohou opomenout jasné signály: Vévodí jim rudé tóny, třpytivé a metalické povrchy, řetězové detaily v podobě uch, madel i ozdobných prvků a samozřejmě nesmí chybět kůže či její syntetické napodobeniny. Těšíte se na svůj nový podzimní styl vyladěný do posledního detailu? Tak začněte vybírat!

Zpověď bývalé trans ženy Daniela Blacka: Operace lituji, psychické nemoci se tranzicí nevyřeší

Zpověď bývalé trans ženy Daniela Blacka: Operace lituji, psychické nemoci se tranzicí nevyřeší

Související články

Další články