Šéfkuchař Jan Punčochář neuvěřitelně zhubnul: Rozdíl 10 let a 36 kilogramů fanouškům vyrazil dech

Šéfkuchař Jan Punčochář neuvěřitelně zhubnul: Rozdíl 10 let a 36 kilogramů fanouškům vyrazil dech
Zdroj: Se souhlasem TV Nova
Šéfkuchař Jan Punčochář se synem Matějem a manželkou Veronikou. Šéfkuchař Jan Punčochář je lehčí o 36 kilogramů.Šéfkuchař Jan Punčochář si může gratulovat k váhové proměně.Šéfkuchař Jan Punčochář prý hubne díky metodě přerušovaného půstu.+ 14 fotek+ 15 fotek

Šéfkuchař a obávaný porotce soutěže Master Chef Česko Jan Punčochář (44) překvapil své fanoušky dramatickou váhovou proměnou. Pochlubil se jim srovnávací fotografií, ze které je patrný váhový úbytek 36 kilogramů. Jak se mu podařilo úspěšně zhubnout a jak vypadají jeho stravovací návyky? Vede ke zdravému životnímu stylu také své děti, Rozárku (9) a Matěje (11)? 

Veronika Nováková
Veronika Nováková 20. 05. 2024 12:16

Šéfkuchař Jan Punčochář (44) se netají tím, že v poslední době změnil svůj životní styl. Přidal pohyb, pravidelné tréninky thajského boxu a také se začal zdravěji stravovat. Fanoušky překvapil fotografií, ze které je patrný jeho velký úbytek na váze. "Občas na vás vyskočí fotky, na které se vzpomíná s úsměvem na rtu a slzou v oku. Schválně jestli uhodnete, kolik je váhový rozdíl," otázal se fanoušků slavný televizní šéfkuchař na svých sociálních sítích. Inspirací mu prý byl kolega, kuchař a vítěz soutěže MasterChef Roman Staša, který je také kondičním trenérem a bývalým hokejistou.

Jan Punčochář je lehčí o 36 kilogramů

Proměna Jana Punčocháře, vyhlášeného milovníka gastro pochutin, lidem bere dech. O svůj recept se na sociálních sítích také hned ochotně podělil. "Díky všem za tipy i milá slova chvály. A jaká je pravda? 10 let a 36 kg. Bohužel žádný super recept nemám - jen dodržování půstů a tvrdá dřina," vzkazuje skrze své sociální sítě slavný šéfkuchař, který tedy aktuálně propadl trendy životnímu stylu mnohých celebrit, přerušovanému půstu.

Česká kuchyně může být odlehčená, tvrdí

V minulosti už Jan Punčochář prozradil magazínu Lifee.cz, že také on - zapřisáhlý milovník české kuchyně - teď raději vaří zdravější verze naší populární klasiky. "Já si myslím, že poctivá česká kuchyně se dá udělat mnohem odlehčeněji, moderněji a je do ní možné přidat trošku jiné chutě, než všichni známe z dětství," prozradil nám Punčochář v rozhovoru.

Děti Jana Punčocháře milují sushi i českou klasiku

Děti Jana Punčocháře, dcera Rozárka (9) a syn Matěj (11) drží s tátou basu a ve zdravém životním stylu jej podporují. Jídlo milují stejně jako on, vaří tedy společně. "Mohou se koukat, když vařím, to je jasné, ale oni mi také rádi pomáhají. Vyloženě kuchařské kurzy doma nepořádám, ale když syn nebo dcera vaří, tak jim asistuji a říkám jim, jak to mají dělat," chlubí se Punčochář v našem rozhovoru. Jeho děti geny nezapřou a k jídlu mají vřelý vztah.

"Převážně je to česká kuchyně. Ale třeba Róza miluje sushi, Matěj má zase rád krevety na česneku, s troškou chilli a petrželkou. Je to rozmanité. Myslím, že každý člověk by měl mít široký rozsah toho, co jí. Aby ho to bavilo, bylo to pestré a mohl se na to pokaždé těšit," naznačuje o 36 kilogramů lehčí Jan Punčochář, jak to chodí v jeho domácnosti.

Na fotografie šéfkuchaře Jana Punčocháře v průběhu uplynulých deseti let se můžete podívat v naší fotogalerii.

Cukrářská hvězda Besky o toxickém prvním manželství: Otřesná životní zkušenost probíhala i během MasterChefa

Cukrářská hvězda Besky o toxickém prvním manželství: Otřesná životní zkušenost probíhala i během MasterChefa

Související články

Další články