20 nejlepších účesů českých celebrit v roce 2021: Vysoké drdoly, divoké vlny i přirozenost, které pofrčí také letos

20 nejlepších účesů českých celebrit v roce 2021: Vysoké drdoly, divoké vlny i přirozenost, které pofrčí také letos
Zdroj: Herminapress/ koláž Lifee.cz
Flitrové šaty mělo na loňských Slavících mnoho žen. Každá z dam se však mohla pyšnit jiným účesem. Zatímco Monika Absolonová své kratší vlasy elegantně načesala dozadu, Marta Jandová své vlasy nejprve natočila a následně je sepnula do nedbalého drdolu na pravé straně, který společně s odhaleným pravým ramenem vypadal opravdu perfektně. Herečka Sandra Nováková zvolila na loňskou premiéru filmu Matky, za jehož scénářem stojí sama herečka, romantické růžové šaty, ve kterých vypadala naprosto senzačně. Výraznější líčení a vlnité vlasy stažené dozadu k celému outfitu skvěle ladí. Herečka, která je jinak známá svojí perfektně střiženou ofinou, se tak ukázala světu v trochu jiné podobě.Styl, vkus a smysl pro detail Monice Bagárové rozhodně nechybí. A to potvrdila i během loňského předávání cen Český slavík, kdy vsadila na smyslnou červenou. Co se týče účesu, dlouhé vlnité vlasy Monice moc sluší. Pravou polovinu vlasů si navíc Monika rafinovaně dala dozadu, čímž nechala skvěle vyniknout zdobení na šatech.Ewa Farna svým extravagantním outfitem na loňských Slavících zaujala všechny přítomné. Stejně extravagantní byl ovšem také zpěvaččin účes. Efektní vysoký drdol vypadal naprosto skvěle. Lucie Bílá dala naopak přednost spíše klasice. Rovné vyčesané vlasy sepnuté dozadu zpěvačka nezvolila poprvé. + 11 fotek+ 12 fotek

I přes komplikovanou situaci kolem pandemie koronaviru se v roce 2021 konal v České republice nespočet společenských akcí, na kterých se představilo mnoho krásných slavných dam. My se zaměřili na jejích účesy a vybrali dvacet nejlepších, kterými se nyní můžete inspirovat.

Dana Klementová
Dana Klementová 7. února 2022

Loňský rok přál hlavně přirozeným účesům a romantickým vlnám. K vidění ale byly také vysoké i nízké drdoly, culíky či messy účesy. Jakými vlasovými kreacemi bodovaly na červeném koberci Jana Plodková, Monika Bagárová či Jitka Čvančarová?

10 účesů Taťány Gregor Brzobohaté, které z vás udělají ženu vamp
Mohlo by Vás zajímat:

10 účesů Taťány Gregor Brzobohaté, které z vás udělají ženu vamp

Extravagance i vílí nádech

Ve dvacítce vyvolených nechybí ani Tereza Kostková, Nikol Švantnerová a Monika Absolonová, která se svými krátkými vlasy dokáže zázraky. Extravagancí zase okouzlila fanoušky Ewa Farna a dokonale sladit účes s outfitem dokázala Marta Jandová.

Kdo další se objevil v našem výběru nejlepších účesů roku 2021? Na to se můžete podívat v naší fotogalerii. A možná se i trochu inspirovat. Plesová ani divadelní sezona totiž zdaleka nekončí…

Škola líčení: Vizážistka Diana Vitikačová vysvětluje, jak předejít nejčastějším chybám v líčení

Škola líčení: Vizážistka Diana Vitikačová vysvětluje, jak předejít nejčastějším chybám v líčení

Další články