Fit a krásnátestovánísoutěže

Móda podle šéfky TOP 09 Pekarové Adamové: Nadčasový styl, ale i občasné uklouznutí v botách

Zdroj:www.instagram.com/marketaadamova/

+ 11 fotek+ 12 fotek

Vede jednu z největších politických stran v Česku. Přitom si musí zachovat svojí ženskost. Řeč je o političce Markétě Pekarové Adamové. Její strana je jedinou politickou partají, v jejímž čele stojí žena. Pojďme se tedy podívat na to, jak si se svým šatníkem dokázala předsedkyně poradit.

Klára Trousilová 6. května 2020

Markéta Pekarová Adamová se v politice angažuje již od roku 2010 a předsedkyní strany se stala minulý rok. Pětatřicetiletá politička razí heslo, že žena může budovat kariéru, ale přitom mít šťastnou a spokojenou rodinu. Zajímavostí je, že má na své paži arabským písmem vytetovaná jména členů své rodiny. Toto tetování si nechala udělat během své dobrovolnické činnosti v Maroku. A proč zrovna arabsky? Důvod je jednoduchý. Prostě se jí arabština líbí.

Nenáročné líčení a dokonalá postava

S líčením to paní předsedkyně nijak nepřehání. Řasenka, lehký make-up a někdy linky či rtěnka, což v jejím případě není na škodu. Navíc se svým krátkým sestřihem vybočuje a její obličej se díky tomu stává zapamatovatelným. Politička je velkou milovnicí sportu, jak je patrné z její dokonalé postavy. Proto si v oblékání může dovolit téměř cokoliv. Jelikož ale zastává důležitou funkci, určitě by neměla brát na lehkou váhu dresscode.

Thumbnail # Móda podle ministryně Schillerové: Kytičkový přešlap, vzorované ouvej, ale i dobrá práce s šátky
Mohlo by Vás zajímat:

Móda podle ministryně Schillerové: Kytičkový přešlap, vzorované ouvej, ale i dobrá práce s šátky

Oblíbené tmavé barvy a žádná extravagance

Pekarovou Adamovou nejčastěji vídáme v tmavých barvách. Sází na jistotu, a tak se žádných velkých výstředností nedočkáme. S její štíhlou postavou a krátkými vlasy jí velmi sedne pánský styl. Tedy kalhoty, sako a košile doplněné o drobné šperky. Chybu ale neudělá, ani když si vezme elegantní pouzdrové šaty a ukáže okolí, že i ona může být za křehkou dámu.

Šperky ano, ale ne moc

Paní předsedkyně není žádnou velkou fanynkou šperků. Náušnice preferuje spíše ve formě peciček, náramky téměř žádné. Náhrdelníky také nejsou jejím dennodenním doplňkem, a co se týče prstýnků, má jen dva – a to snubní a zásnubní. Ale proč ne. Ono někdy méně znamená více.

NA MÓDNÍ STYL MARKÉTY PEKAROVÉ ADAMOVÉ SE PODÍVEJTE DO GALERIE:

Další články

Zavří­t reklamu