Fit a krásnátestovánísoutěže

Móda podle ministryně Schillerové: Kytičkový přešlap, vzorované ouvej, ale i dobrá práce s šátky

Zdroj:Instagram.com/alenaschillerova

+ 12 fotek+ 13 fotek
Přidat na Seznam.cz Přidejte si magazín Lifee.cz na hlavní stránku Seznam.cz

Žen ve vysoké politice je v Česku stále málo. Pokud se nějaké objeví, svou vizáží často nepřekračují úřednický post. Jedna z ministryň se ovšem nedávno dostala do hledáčku veřejnosti. Tématem minulých dnů byly zejména její vlasy. Ano, řeč je o Aleně Schillerové.

Klára Trousilová 27. dubna 2020

Je jí vytýkáno, že i přes to, že jsou přes měsíc zavřená kadeřnictví, ona má účes v perfektním stavu. Ponechme ale teď stranou hodnocení stavu vlasů paní ministryně a podívejme se na to, jak se obléká.

Jako politička, která je téměř denně před kamerami, musí dodržovat stanovený dresscode. Oproti pánům mají ženy oblékání těžší, ale zato více kreativnější. Šaty by neměly být moc krátké, ramena nesmí být odhalená a co se týče obuvi, ta by měla být uzavřená. Schillerová je známá tím, že je velkou milovnicí šátků, které se už tak trochu staly jejím symbolem.

I mistr tesař…

I přesto, že Alena Schillerová již dávno překročila padesátku, její šatník by se dal považovat za velmi šmrncovní. Pravdou ovšem je, že za minimálně jeden kousek to paní ministryně v minulosti od veřejnosti schytala a stala se kvůli svým šatům terčem vtipů na sociálních sítích.

Thumbnail # Módní jarní kabátky a bundy: Nesmrtelné kousky, které musíte mít
Mohlo by Vás zajímat:

Módní jarní kabátky a bundy: Nesmrtelné kousky, které musíte mít

Vždy je co zlepšovat

Nikdo není dokonalý, a tak je pár věcí, které by paní ministryně zlepšit mohla. Někdy ubrat na barvách, jindy třeba přidat nějaký ten šperk. Za co bychom ji chtěli pochválit je fakt, že podporuje české firmy a návrháře. Třeba na slavnostní jmenování do funkce na Pražském hradě zvolila šaty od návrháře Jakuba Ponera. Na svých sociálních sítích také ráda podporuje českého výrobce klobouků.

Šatník jako vzor

Sama ministryně přiznala, že je velkou milovnicí bot a ráda se obléká do výraznějších barev. Podle protokolů nejsou žádné extravagance přípustné, ale proč neoživit sněmovnu nějakým tím veselejším kouskem?

Sečteno, podtrženo, když vezmeme v potaz jakou funkci Alena Schillerová zastává a věk, jejímu šatníku se toho zas tak moc vytknout nedá. Pravdou také je, že některé její kolegyně by si z ní klidně mohly vzít příklad.

NA ŠATNÍK ALENY SCHILLEROVÉ SE PODÍVEJTE DO GALERIE:

Přidat na Seznam.cz Přidejte si magazín Lifee.cz na hlavní stránku Seznam.cz

Další články

Zavří­t reklamu