Fit a krásnátestovánísoutěže

Plavkové léto Ivy Kubelkové: Inspirujte se modely této sexy bohyně

Plavkové léto Ivy Kubelkové: Inspirujte se modely této sexy bohyně
Zdroj: Instagram Ivy Kubelkové
+ 4 fotky+ 5 fotek
Přidat na Seznam.cz Přidejte si magazín Lifee.cz na hlavní stránku Seznam.cz

Málokdo by modelce Ivě Kubelkové hádal její věk. I ve 43 letech si umí udržet svěží a mladistvý vzhled. A totéž platí o módě. Jaký styl plavek zvolila na toto léto? Klasický i odvážnější! Nechte se inspirovat...

Kamil Šivák 21. srpna 2020

Moderátorka, herečka a zpěvačka Iva Kubelková je inspirací pro mnoho žen. Jako bývalá Miss ČR byla ideálem krásy, z čehož ale netěží celý život. Naopak, úspěch v soutěži dokázala proměnit ve smysluplnou práci skvělé moderátorky a herečky. Cit pro módu ji ale stále neopustil. I letošní plavková sezóna dokazuje, že její styl je vskutku hvězdný.

Je cílevědomá

Do soutěže krásy Miss ČR se přihlásila ve druhém ročníku střední školy.  Vítězství v soutěži, a povinnosti z toho vyplývající, ji však neodradily od úspěšného dokončení ekonomické školy a následného získání magisterského titulu v oboru Sociální a masová komunikace.

Po modelingu přišlo herectví

Dva roky po vítězství v Miss strávila na přehlídkových molech a před objektivy fotografů. Pak přišla nabídka na divadlo a televizi. Podařilo se jí začít na opravdu velkých projektech, jako byla kupříkladu reality show Vyvolení, magazín Top Star a seriál Velmi křehké vztahy.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Pool time 💙 with @dermacol_cz_sk #summertime #ochrana #opálení #českáznačka #tradice #kvalita

Příspěvek sdílený Iva Kubelkova (@ivakubelkova),

Sebezdokonalování

Jak už bylo řečeno, Iva nesází jen na svou krásu a se svou povahou puntičkářky na sobě neustále pracuje. Vyzkoušela si už mnoho profesí, je dokonce i úspěšnou podnikatelkou, nejvíce jí však sedí moderování. V současnosti připravuje vydání debutového alba „Jak moc mne znáš“.

Podporuje své děti

Iva se modelingu věnuje již jen okrajově. Pomyslnou štafetu po ní přebírá dcera Natálka. Zatím se o ni nebojí, protože ještě nepracuje v zahraničí. Bránit jí v tom, aby si splnila sen, ale Iva nechce, právě naopak. Prý je ráda, že pozná svět modelingu a sama zjistí, zda by se mu chtěla věnovat i nadále. Prioritou ale stále zůstává vzdělání.

Přidat na Seznam.cz Přidejte si magazín Lifee.cz na hlavní stránku Seznam.cz

Další články

Zavří­t reklamu