Tento týden v Ulici: Karla a Mára budou řešit společné Vánoce, Vanda ukáže Luďkovi, že umí vystrčit drápky

Nový týden v Ulici: Karla a Mára řeší společné Vánoce. Bude z nich opět rodina?
Zdroj: se souhlasem TV Nova
Vanda sice dělá všechno pro to, aby se k ní Luděk vrátil......ale i její trpělivost má své meze.Vanda ukáže Luďkovi, že umí vystrčit drápky.Soňa si myslí, že pro školu dělá to nejlepší.+ 8 fotek+ 9 fotek

V seriálu Ulice se kvapem blíží Vánoce. Řešit je budou i Karla s Márou, kteří možná svátky stráví pohromadě jako rodina. Méně důvodů k radosti má Soňa. Spatně nese, že s ní kolegové nesouhlasí, a sesype se. A Vanda ztratí trpělivost s Luďkem, který pocítí její drápky...

Imrich Rešeta
Imrich Rešeta04. 12. 2023 09:28

Ve škole se to docela vyostří. Akceptovat názory druhých totiž není snadné, zvláště pokud je člověk přesvědčen o své pravdě. V takové situaci se nyní ocitne Soňa, která si je jistá, že pro pověst školy dělá to nejlepší. Ostatní ale mají na její jednání trochu jiný názor. Zejména Magda s jejím postojem nesouhlasí, což ambiciózní Soňa nese hodně špatně. Snaží se nedávat to najevo, jenže jejich spor zajde tak daleko, že to Soňa už neustojí. Proč se sesype? A co překvapí Magdu? Na to se můžete podívat v seriálu Ulice, který Nova vysílá každý všední den od 18:30.

Úterý v seriálu Ulice

U Marečkových letošní návštěva Mikuláše, anděla a čerta nevyjde úplně podle představ, byť se budou snažit sebevíc. Vedle tohoto nadělení se budou u Karly a Máry intenzivně řešit i společné rodinné svátky. Tony a Dominika se totiž rozhodnou, že ty dva k sobě trochu popostrčí. A tak se jim postarají o jedno menší překvapení. Co si na ně vymyslí? Jak to vezmou Karla s Márou?

Středa v seriálu Ulice

Vandě hvězdy stále předpovídají, že se to mezi ní a Luďkem změní. A tak se snaží, aby ji konečně vzal na milost. Jenže i její trpělivost má své hranice. Nyní mu předvede, že má svou hrdost a umí vystrčit drápky. Co je na Vandu už moc? Co a proč hodí Luďkovi na hlavu?

Čtvrtek v seriálu Ulice

Gábina kmitá od rána do večera. Aby toho nebylo málo, ohlásí se jí kontrola z finančáku, což nikdy nevěstí nic dobrého. Zvláště když máte za mámu Milenu Pumrovou, jíž začíná téct do bot v neziskovce, a tak by potřebovala zfalšovat pár dokladů. Čím Pumrová rozhodí Gábinu? A co všechno se rozpoutá mezi Dášou a žárlivým Hynkem jen necelé tři týdny před Vánoci?

Pátek v seriálu Ulice

Žofka sice začala s Michalem chodit, ale jen pod podmínkou, že se o nich nikdo nedozví. Zamilovaný Michal s tím souhlasil, jenže udržet něco takového v tajnosti je čím dál těžší. Hlavně mezi nejbližšími, od nichž potřebuje čas od času krytí nebo trochu konspirace kvůli prázdnému bytu. A tak Michal své tajemství neudržel. Teď to bohužel vyjde najevo kvůli trapasu, který se mu stane v Žofčině přítomnosti. Jak to Žofka vezme? A co bude pro Michala obrovským rozčarováním?

Zdroj informací:
TV Nova: seriál Ulice

Tereza Mašková o boji s bulimií: Naplno to propuklo ve StarDance, tělo mi začalo vypínat a přišel kolaps

Tereza Mašková o boji s bulimií: Naplno to propuklo ve StarDance, tělo mi začalo vypínat a přišel kolaps

Související články

Další články