Tento týden v Ulici: Vztahy ve škole naruší Soňa v podání Lucie Vondráčkové, Kristýna získá nového spojence proti koučce Julii

Nový týden v Ulici: Lucie Vondráčková zamává děním v Ulici
Zdroj: se souhlasem TV Nova
Kristýna pokračuje ve svém tažení proti koučce Julii.I když to vypadá, že Julie má navrch......Kristýna tento týden získá silného spojence. Nechte se překvapit...Karla doufala, že rozvod s Márou není konečná. A povede se jim všechno napravit.+ 10 fotek+ 11 fotek

Tento týden do nekonečného seriálu Ulice výrazně zasáhne Soňa v podání Lucie Vondráčkové. I když to pro Magdu bude vítaná posila, ne všichni sdílí její nadšení. Pomoc získá také Kristýna, která nevzdává svůj boj s koučkou Julií. Kdo bude jejím nečekaným spojencem?

Imrich Rešeta
Imrich Rešeta18. 09. 2023 09:45

Zatímco Jirka Herman nabádá Gábinu, aby se Šimonem jednala jako s dospělým, Hynek v něm stále vidí dítě, které by měl nejraději pod kontrolou. Samotný Šimon si myslí, že už žádný dozor nepotřebuje. A jednu noc sám doma v pohodě zvládne. Ovšem s rodiči nehraje úplně fér hru, protože si za jejich zády pozve na návštěvu Valerii. K jeho velké smůle se bez předchozího varování ukáže Hynek. Při čem nachytá Valerii a Šimona? A jak se k tomu postaví Gábina s Jirkou Hermanem? Na to se můžete podívat v seriálu Ulice, který Nova vysílá každý všední den od 18:30.

Úterý v Ulici

Najít po zahájení školního roku náhradu za náhle odcházejícího pedagoga, a navíc i nového zástupce ředitele, není žádná sranda. To si uvědomuje také Magda, které to dělá pořádně těžkou hlavu. Tentokrát ji však štěstěna nenechá ve štychu. O místo se totiž bude ucházet na první pohled sympatická bývalá ředitelka základky Soňa Čechová. Jenže ne každý na škole z ní bude tak nadšený jako Irena Landová, která její přijetí vřele doporučí. Kdo a proč se postaví hodně rázně proti? A co tento spor udělá se vzájemnými vztahy nejen ve škole, ale také mezi Magdinými expartnery? Role Soni Čechové se ujala Lucie Vondráčková.

Středa v Ulici

Člověk se obvykle nedokáže jen tak nečinně dívat na to, jak mu milovaná osoba chřadne před očima. Přestože má Vilma Nyklová plnou péči lékařů i zdravotního personálu, někdy ani to nestačí. Psychicky je na tom čím dál hůř, Lumír, Vendula i Kateřina si o ni dělají oprávněné obavy. Nyní to zajde tak daleko, že se Lumír rozhodne rázně jednak. Podá matčina ošetřujícího lékaře. A to je pro něj jen zahřívací kolo. Lumír chce totiž stůj co stůj dostat mámu z nemocnice domů... Proč začne tak vyvádět?

Čtvrtek v Ulici

Postavit se zlu chce občas velkou dávku kuráže. Kristýna ale věří, že její boj proti Julii má smysl. Chce otevřít oči Juliiným dalším obětem a zachránit je. Jenže to je těžší, než si zpočátku myslela. Julie je opravdu hodně silný soupeř. Ovšem odhodlaná Kristýna má nyní eso v rukávu. Podaří se jí najít dalšího spojence, který se Julie rozhodně nezalekne. A když na to přijde, má tato osoba také velmi ostré lokty a pořádně nabroušený jazyk... Kdo si s Julií pohraje jako kočka s myší? A s jakým výsledkem?

Pátek v Ulici

Karla dlouho tajně doufala, že se k ní Mára vrátí. Jenže nyní je vše jinak. Karla zjišťuje, že v Márově životě již figuruje jiná žena, jeho bývalá partnerka Monika. A bohužel nejen v jeho životě. Karla na vlastní oči uvidí, jak se k Monice chovají ostatní Marečkovi a jaký hezký vztah s ní nyní mají. Ovšem to nejhorší teprve přijde, když si uvědomí, že ve hře začínají být i její a Márovi synové... Jak zvládne pro ni hodně složitou situaci, kdy se ocitne na jednom místě s Monikou i všemi Marečkovými?

Zdroj informací:
TV Nova: seriál Ulice

Zpověď bývalé trans ženy Daniela Blacka: Operace lituji, psychické nemoci se tranzicí nevyřeší

Zpověď bývalé trans ženy Daniela Blacka: Operace lituji, psychické nemoci se tranzicí nevyřeší

Související články

Další články