Tragicky zesnulá zpěvačka Victoria Velvet: Máma tří dětí milovala život a pomáhala vážně nemocným

Victoria Velvet
Zdroj: Herminapress/koláž Lifee
Tragicky zesnulá zpěvačka Victoria Velvet koncertovala v provokativních kostýmech a ráda ukazovala své boky. Tragicky zesnulá zpěvačka Victoria Velvet byla mámou tří dětí. Tragicky zesnulá zpěvačka Victoria Velvet se svou dcerou Annabelle. Tragicky zesnulá zpěvačka Victoria Velvet se synem Davidem.+ 19 fotek+ 20 fotek

Česká zpěvačka Victoria Velvet (†40) před pár dny tragicky zemřela rukou svého muže Davida, který po činu spáchal sebevraždu, jak informují česká média. Máma tří dětí byla nepřehlédnutelnou módní ikonou, která svým stylem připomínala Kim Kardashian nebo Jennifer Lopez. Jejím poznávacím znamením byly husté dlouhé vlasy, opálená pleť a také boky, které ráda rozvlnila v rytmu tance. Pojďte si s námi tuto energickou bohyni připomenout. 

Veronika Nováková
Veronika Nováková 14. 06. 2024 12:38

Česká zpěvačka s africkými kořeny Victoria Velvet (†40) byla na své oblé boky a štíhlé bříško pyšná, a prim hrály její nepřehlédnutelné křivky také ve většině outfitů, které vynesla na společenské akce. Milovala pestré barvy, aplikace kamínků, upnuté modely, crop topy a také průhledné materiály. "Myslím, že v dnešní době jsou lidi otevřenější a akceptují, že každá žena má jiné tělo. Já jsem s tím svým spokojená a nepotřebuju ho skrývat. A hlavně se takhle líbím i manželovi, což je nejdůležitější," uvedla před pěti lety magazínu Super.

Victoria Velvet jako česká Jennifer Lopez

Zpěvačka Victoria Velvet koncertovala v modelech, ze kterých mnohdy přecházel zrak. Nezapomenutelný je například její stříbrný overal posetý kamínky, který vynesla na své vystoupení v centru Prahy, kde probíhal večírek luxusní značky pravého šampaňského. Dlouhé a husté vlasy nechala Victoria natupírovat a vyčesat do objemného culíku, chybět nesměly ani vysoké podpatky. Ten večer nebyl nikdo, kdo by si její vystoupení nechal ujít.

Dalším provokativním modelem bylo potom černé body poseté stříbrnými kamínky a ocelovými aplikacemi, ke kterému na koncertní pódia nosila jen vysoké černé kozačky a síťované punčochy. Také tento model najdete v naší fotogalerii.

Máma tří dětí s tělem bohyně a chutí pomáhat

Tragicky zesnulá zpěvačka Victoria Velvet také odnosila tři krásné děti, Davida (14), Annabelle (10) a Zacharyho, který se narodil teprve v roce 2020. Přesto se pyšnila štíhlým a vypracovaným bříškem, optimistickou povahou a hlavně přívalem energie, který z ní sálal, kdykoliv vstoupila do místnosti. Čas jí zůstával také na charitativní aktivity, byla čestnou členkou správní rady charitativní organizace Velvet Smile, která dlouhodobě podporuje postižené děti.

Na fotografie dětí a také podařených outfitů tragicky zesnulé zpěvačky Victorie Velvet se můžete podívat v naší fotogalerii.

Bohuš Matuš a jeho o 30 let mladší manželka Lucie: Když jsem Bohuše ukázala poprvé mamince, tak se složila

Bohuš Matuš a jeho o 30 let mladší manželka Lucie: Když jsem Bohuše ukázala poprvé mamince, tak se složila

Související články

Další články