Blyštivý produkt, který vám v létě 2024 nesmí chybět v kabelce: Lesk na rty je hitem v olejové i zvětšující verzi

Blyštivý produkt, který vám v létě 2024 nesmí chybět v kabelce: Lesk na rty je hitem v olejové i zvětšující verzi
Zdroj: Oficiální materiály prodejců/koláž Lifee
Olej na rty s medem, Kiss Kiss Bee Glow Oil, Guerlain, odstín Rose Glow, 750 Kč Lesk na rty pro větší objem, Dior Addict, odstín Coral, 890 KčLesk na rty s kyselinou hyaluronovou,
Glow Paradise Balm in Gloss, L’Oréal Paris, odstín Soar, 299 KčHydratační balzám na rty, Summer Fridays, Sephora, odstín Pink Sugar, 640 Kč + 19 fotek+ 20 fotek

Letnímu make-upu dominuje jednoduchost bez nánosu hutných líčidel. Do výbavy tedy nutně potřebujete svěží a lehký lesk na rty. Pokud už je tam ovšem dávno nemáte. Jaké druhy právě kralují beauty trendům?

Jana Elfmarková
Jana Elfmarková 09. 07. 2024 16:30

Pro některé ženy je oblíbený lesk na rty rozhodně celoroční záležitostí, v létě ale jen lehce krycímu a svěže vyhlížejícímu líčidlu propadá takřka většina něžného pohlaví. A nekončí to jen u jednoho, také máte v každé kabelce jiný model? Tak to patříme do stejného družstva. Podívejme se spolu na nejnovější i prověřené varianty tohoto oblíbeného letního finiše.

Hvězdy udávají trendy

Dnes už lesk rozhodně není jen pověstnou konečnou tečkou dokonalého make-upu. Naopak. To, jaký používáte, je téměř společenským statusem. Letí produkty propojené se známými tvářemi – svou značku má přece Rihanna, Hailey Bieber nebo Selena Gomez. Stejně IN je ale i naprostá klasika jako Dior nebo Chanel. A když vám "omylem" vypochoduje z kabelky, hned budou všichni kolem vědět, jak si na tom s kosmetickou gramotností a vkusem stojíte.

Dokonalá letní tečka make-upu

Neobejdete se bez něj nejen pro jeho rty podtrhující a často i pěstící schopnosti. Lesk na rty je zkrátka nepostradatelnou součástí každého dokonalého vzhledu. A způsobů, kterými toho dosáhnout, trumfuje mnohá další líčidla. Když navíc přidáte trendy odstín v barvě tohoto roku, Peach Fuzz, nemůže to letos v létě s vašimi rty dopadnout lépe.

Rty jako sklo

Na trhu najdete tekuté balzámy, objem dodávající plumpery, oleje na rty i klasické lesky ve formě třpytivé i saténově matující tyčinky. A mít rty lesklé jako sklo je v současnosti doslova virální hit. To vše nejspíš proto, že rty opatřené vrstvou (trendy i tradičního) oslňujícího lesku vypadají zdravě a neodolatelně.

Na trendy lesky na rty, které právě dominují letnímu líčení, se podívejte do galerie pod článkem.

Bohuš Matuš a jeho o 30 let mladší manželka Lucie: Když jsem Bohuše ukázala poprvé mamince, tak se složila

Bohuš Matuš a jeho o 30 let mladší manželka Lucie: Když jsem Bohuše ukázala poprvé mamince, tak se složila

Související články

Další články