Zářivý trend léta 2024: Pořiďte si růžový kostým jako stylová Tereza Maxová nebo extravagantní Hana Vagnerová

Zářivý trend léta 2024: Pořiďte si růžový kostým jako stylová Tereza Maxová nebo extravagantní Hana Vagnerová
Zdroj: Extra/Tomáš Martínek, oficiální materiál prodejce/koláž Lifee
Úchvatný kalhotový kostým značky Valentino, kterým ozdobila karlovarskou kolonádu topmodelka Tereza Maxová.Do saka a kalhot, tentokrát v lehce extravagantní variantě doplněné o zavinovací díl sukně, se oblékla ve Varech také herečka Hana Vagnerová. Růžovou saténovou kreaci vytvořila návrhářka Zuzana Kubíčková.Extravagance kalhotového kostýmu v podání značky Stine Goya nemá chybu.Kostým do detailu sladěný v jednom tónu najdete v nabídce značky Erika Fashion.+ 13 fotek+ 14 fotek

Nejzářivější odstín kostýmu, který miluje Tereza Maxová i Hana Vagnerová, patří k hitům léta. Sako se nosí ideálně na nahé tělo, kombinovat jej ale můžete i s vestičkou či overalem. Samozřejmě, že tón v tónu. 

Jana Elfmarková
Jana Elfmarková 09. 07. 2024 08:00

Přestože barvou roku je už více než šest měsíců něžný pastelový odstín oranžové Peach Fuzz, fuchsiová kráska, která podle Institutu Pantone kralovala barvám v roce 2023, se zjevně nehodlá své pozice jen tak vzdát. Viva Magenta a jí podobné tóny růžové v podání kalhotového kostýmu tak nejen díky Tereze Maxové nebo Haně Vagnerové, které je představily na letošním festivalu v Karlových Varech, patří k nejvyhledávanějším elegantním trendům letošního léta.

Dokonalá jako Tereza Maxová

Variace na pánský oblek ve výrazně růžovém provedení právě teď patří k nejoblíbenějším barevným variantám elegantního dámského kostýmu. Dokonalou ukázku setu saka a kalhot od značky Valentino, kterou navíc vyšperkovala i šifonovu halenkou ve stejné barvě, představila na vlastní kůži topmodelka Tereza Maxová (52) na nedávno skončeném filmovém festivalu v karlových Varech.

Růžové novinky z kolekce Zuzany Kubíčkové

Pro velmi podobný druh dámského obleku s ryze maskulinní předlohou se pro jeden z karlovarských večírků rozhodla i herečka Hana Vagnerová (41), která se blýskla saténovým kostýmem z nové kolekce Zuzany Kubíčkové v lehce lomeném, leč stále velice sladkém růžovém odstínu. Ta vynechala top a oblékla sako rovnou na nahé tělo, přesně v duchu posledních trendů.

Místo topu vestička nebo rovnou overal

Celou škálu komponentů, odstínů i střihů samotného základu, tedy saka a kalhot, najdete nyní v obchodech napříč mnoha značkami. Vybírat tak můžete sladěné základní sety doplněné o stylovou vestičku, nebo se rovnou vybavit elegantním overalem zastupujícím spodní i horní díl v jednom. A nesmíme zapomenout ani na různé odstíny, které můžete hravě kombinovat dohromady a nasadit tak v rámci trendy stylingu ještě vyšší laťku.

Vyberte si některý z růžových setů či jednotlivé kousky v různých tónech poskládejte si nejstylovější kostým léta. Tipy na jednotlivé kousky najdete v galerii níže.

Aleš Cibulka chystá se svým partnerem Michalem Jagelkou stříbrnou svatbu: Být gayem v devadesátkách nebylo vůbec snadné

Aleš Cibulka chystá se svým partnerem Michalem Jagelkou stříbrnou svatbu: Být gayem v devadesátkách nebylo vůbec snadné

Související články

Další články