5 slavných žen prozradilo tajemství své krásy: K čemu používají včelí jed, balzám na rty nebo pivo?

5 slavných žen prozradilo tajemství své krásy: K čemu používají včelí jed, balzám na rty nebo pivo?
Zdroj: Showpix/koláž - Lifee.cz

Kdykoli se objeví na červeném koberci, jsou prostě dokonalé. A nevděčí za to jen zástupu špičkových kadeřníků a stylistů, ale i překvapivě jednoduchým trikům, díky nimž si udržují mladistvý vzhled. Pět žen z řad celebrit se podělilo s fanoušky o své nejlepší kosmetické tipy.

Tereza Švandová
Tereza Švandová 18. srpna 2021

Nejde přitom o žádné nákladné procedury. Ba naopak. Většina vás vyjde na pár korun a výsledek může být až překvapivý. Co se skrývá za zářivými loknami Catherine Zeta-Jones, uhrančivým pohledem Mirandy Kerr či hladkou pletí Jennifer Aniston? Čtěte dál!

Kosmetické vychytávky: Jak používat rozjasňovač a na co si dát pozor
Mohlo by Vás zajímat:

Kosmetické vychytávky: Jak používat rozjasňovač a na co si dát pozor

Halle Berry (55)

Také vás zajímá, kde herečka bere tak zářivou pokožku? Tajemství spočívá v kávové sedlině, kterou si Halle přidává do sprchového gelu. Sedlina šetrně zbaví kůži odumřelých buněk, vyhlazuje ji a zmírňuje projevy celulitidy. Funguje zkrátka jako přírodní peeling. Kofein v ní obsažený navíc zvyšuje prokrvení pokožky a pomáhá tělu v boji se zadržováním vody.

Sedlinu můžete přidat do sprchového gelu nebo ji jen smíchat s teplou vodou. Úspěch je v obou případech zaručen.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Halle Berry (@halleberry)

Kate Middleton (39)

Tajemství hladké pleti Kate Middleton? Přípravky na obličej s obsahem včelího jedu! Není to nic pro citlivky, ale máte-li odvahu, jděte do toho. Pokožka se při kontaktu s včelím jedem chová jako při bodnutí a automaticky se napne. Jde tedy o jakousi přírodní obdobu botoxu.

Včelí jed navíc pomáhá hojit jizvy, redukuje akné, zlepšuje strukturu pokožky a vyhlazuje vrásky. Pozor si ovšem dejte v případě, že jsme na včelí jed alergičtí.

Miranda Kerr (38)

Tato supermodelka se proslavila mimo jiné krásnýma modrýma očima a doslova uhrančivým kočičím pohledem. Aby jí oči ještě více vynikly, obtahuje si je bezbarvým balzámem na rty. Tak prosté to je! Pokud se k podobnému triku uchýlíte, dejte si pozor, ať místo přírodního balzámu nesáhnete po lesku na rty, ten je pro takové účely příliš lepkavý.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Miranda (@mirandakerr)

Catherine Zeta-Jones (51)

Za krásnými hnědými loknami Catherine Zeta-Jones se skrývá pivo. Nesmíte ho ovšem používat vnitřně, ale po umytí si jím opláchnout vlasy. Vitamín B a aminokyseliny obsažené v pivu pomáhají předcházet vypadávání vlasů a alkohol jim zase dodá na objemu. Pozitivní vliv na účes mají také kvasinky. Jejich kyselé pH pomáhá vyhlazovat vlasy a tím jim dodává lesk.

Pokud tento trik chcete vyzkoušet, opláchněte si po umytí vlasy pivem, překryjte je koupací čepicí a nechte 5 minut působit. Poté vlasy opláchněte čistou vodou.

Jennifer Aniston (52)

Tvář Jennifer Aniston jako by nestárla. Jak jen to seriálová Rachel dělá? Každý večer po odlíčení si pod oči mázne trochu vazelíny a tvrdí, že tento trik pomáhá zamezit vzniku vrásek. A nejen to. Vazelína má také skvělé hydratační účinky, takže zvláště ve zralejším věku pomáhá udržovat pleť v dobré kondici.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený jenni (@jenanistonmylife)

Zdroj informací:
bethbenderbeauty.com

Otevřená zpověď dcery herečky Aleny Mihulové: Jsem vděčná, že jsem na holky, říká Karolína Kachyňová

Otevřená zpověď dcery herečky Aleny Mihulové: Jsem vděčná, že jsem na holky, říká Karolína Kachyňová

Další články