Česká komedie LOVEní: Prachař předvedl příšerný zpěv, Žilková se musela přebarvit na zrzku

Romantická komedie z roku 2019 s Jakubem Prachařem a Ester Geislerovou v hlavní roli.
Zdroj: TV Nova
Romantická komedie z roku 2019 s Jakubem Prachařem a Ester Geislerovou v hlavní roli.Romantická komedie z roku 2019 s Jakubem Prachařem a Ester Geislerovou v hlavní roli.Romantická komedie z roku 2019 s Jakubem Prachařem a Ester Geislerovou v hlavní roli.Romantická komedie z roku 2019 s Jakubem Prachařem a Ester Geislerovou v hlavní roli.+ 2 fotky+ 3 fotky
Přidat na Seznam.cz Přidejte si magazín Lifee.cz na hlavní stránku Seznam.cz

Romantická komedie pojednává o tom, že lásky je někdy málo a někdy zase moc. Jak ale poznat toho pravého?

Petra Járková
Petra Járková 22. listopadu 2019

Útěk od oltáře

Eliška má svatbu, čeká na svůj velký dívčí moment, ale rajské veliké „ano“ nakonec nezazní. Ženich totiž v rozhodující chvíli vezme roha a přímo od oltáře uteče. Romantické LOVEní plné lásky skončilo průšvihem.

Nová známost

Zdrcená nevěsta má naštěstí kamarádku, která přesně ví, co dělat. Její recept je jasný, Eliška potřebuje novou známost a především přísun sexu. Ideálně v opačném pořadí. Ona sama si milostný život užívá plnými doušky, a proto hned založí Elišce profil na osvědčené seznamce. Začíná LOVEní, odhodlaný a mnohdy zábavný lov na lásku. Eliška se vrhá do randění naslepo, aby mezi řadou katastrofických schůzek a sérií trapasů zkusila najít nový vztah. Je to jako s pověstnou jehlou v kupce sena. Někde tam prostě bude, jen se musí hledat. Lovit.

Život s podivínem

Láska ovšem není její jediná starost. Eliška se taky musí rychle přestěhovat a jedinou možností je bydlet společně s nevlastním bratrem. Podivínem, který na střeše chová včely a který ji u sebe doma za žádnou cenu nechce.

Něžné vlny je český film Jiřího Vejdělka z roku 2014.
Mohlo by Vás zajímat:

Česká komedie Něžné vlny: Za Dyka zaskakoval dablér, Pauhofová byla jen o 12 let starší než její filmový syn

Zpackané scény

Jakub Prachař, který v nové komedii Karla Janáka LOVEní hraje podivína, jehož srdce změkne až po setkání s Ester Geislerovou alias Eliškou, je v reálném životě neskutečný komediant. To se projevilo i na natáčení tohoto snímku, kde společně s kolegy zpackal záběrů habaděj.

Kobylí běh

Karel Janák nutil Ester běhat po dostihovém závodišti a chtěl, aby s ostatními přeběhla Taxisův příkop během Malé pardubické. Točili scénu přímo v den, kdy se skutečný závod konal.

Seznamka

Na otázku, jestli někdy využila seznamku, Ester Geislerová odpověděla: „Ano, právě kvůli filmu LOVEní. Stáhla jsem si Tinder, ale vydržela jsem s tím asi jen dva dny. Vůbec mi to nesedí. Dala jsem si tam fotku s polštářem pod trikem, abych vypadala těhotná, a jeden ze dvou kontaktů mi napsal, že už se asi seznamovat nepotřebuju.“

Zrzka

Režisér trval na tom, že si Veronika Žilková musí přebarvit vlasy na zrzavo.

NA SNÍMKY Z FILMU LOVEní SE PODÍVEJTE DO GALERIE:

REDAKČNÍ TIP: NA FILM LOVEní SE MŮŽETE PODÍVAT DNES VEČER OD 20:20 NA TV NOVA

Cvičitelka Hanka Kynychová: Tři roky jsem žila s tyranem, bití mi přišlo normální

Přidat na Seznam.cz Přidejte si magazín Lifee.cz na hlavní stránku Seznam.cz

Další články