Dvě nevěsty a jedna svatba: Nudná komedie bez vtipu s Annou Polívkovou v hlavní roli

Dvě nevěsty a jeden pohřeb je česká komedie o dvou sestrách, které se zamilují do stejného muže.
Zdroj: Čsfd
Dvě nevěsty a jeden pohřeb je česká komedie o dvou sestrách, které se zamilují do stejného muže.Hlavní hrdinkou je moderátorka populárního kutilského televizního pořadu Maruška, která svět vidí střízlivýma očima. Jednoho dne se dozví, že jí vedení do pořadu přidalo chlapa, a pěkně drzého, což ji značně popudí.Maruška má sklon k dělání trapasů a z každého chlapa, kterého sbalí, se nakonec vyklube kretén.+ 6 fotek+ 7 fotek

I přes hvězdné herecké obsazení je tato česká komedie bez vtipu a tempa. Příběh dvou sester, které jsou zamilované do stejného muže je příliš prvoplánový a vy už od začátku víte, jak tento souboj lásky dopadne.

Petra Járková
Petra Járková 13. 11. 2019 16:00

Napodobenina Účastníků zájezdu

Film, který obsazením nápadně připomíná Účastníky zájezdu, kde si Anna Polívková zahrála dceru Boba Klepla a Evy Holubové. V této komedii se k ní ale přidala ještě sestra, ztvárněná Ester Geislerovou, kterou si budou vždy všichni pamatovat jen jako nenáviděnou Martu z hitu Snowboarďáci.

Dvě sestry a muži

Marie je typická městská singl. Pracuje sice jako úspěšná televizní moderátorka, ale ve vztazích má dar přitahovat samé blbce. Naopak její sestra Karolína už toho pravého našla a plánuje svatbu. Právě kvůli tomu Marie přijíždí po dlouhé době za rodinou na návštěvu do své rodné vesničky. Doma potkává svou dávnou lásku, Jiřího. Během pár okamžiků je jasné, že jejich city nejsou minulostí a skončí spolu v posteli. Jenže celá věc má jeden velký háček. Právě Jiří je snoubencem její sestry.

Nuda a předvídatelnost

Jako by sama zápletka, kdy dvě sestry bojují o přízeň jediného muže, nestačila, maskéři udělali z Klepla přestárlého Legolase, na nějž se pomalu nedalo dívat. A není proto divu, že podle diváckých hodnocení je film příliš předvídatelný a na žánr komedie málo zábavný.

Lokace

Natáčelo se v Praze, byt Marušky, kterou hraje Anna Polívková, je ve Vratislavově ulici. Dále se natáčelo v Úněticích.

Brutus z Rakovníka

Ve filmu si zahrála kapela Brutus z Rakovníka. Ta už hrála ve filmu Indiánské léto a je známá i ze seriálu Comeback.

NA SNÍMKY Z KOMEDIE DVĚ NEVĚSTY A JEDNA SVATBA SE PODÍVEJTE DO GALERIE:

TIP REDAKCE: NA ČESKOU KOMEDII DVĚ NEVĚSTY A JEDEN POHŘEB SE MŮŽETE PODÍVAT DNES VEČER OD 20 HODIN NA NOVA CINEMA

 

Cukrářská hvězda Besky o toxickém prvním manželství: Otřesná životní zkušenost probíhala i během MasterChefa

Cukrářská hvězda Besky o toxickém prvním manželství: Otřesná životní zkušenost probíhala i během MasterChefa

Související články

Další články