První část filmové trilogie Hobit: Neočekávaná cesta startuje: Chcete bydlet jako skřítci z Pána prstenů? Může si to dovolit každý!

10. srpna 2019
Green Magic Homes
Green Magic Homes

Ve světě existuje společnost, která vám na přání postaví stejné bydlení, jako jste mohli vidět v Pánovi prstenů. Pokud tedy chcete bydlet jako Frodo, stačí zadat poptávku. Třešničkou na dortu je, že hobití bydlení je cenově dostupné v podstatě pro každého.

Všechny ekologicky šetrné domy, které firma Green Magic Homes nabízí, jsou navrženy tak, aby byly po sestavení zasypány hlínou a vy na nich mohli pěstovat vše od fialek po květák. Vytvářejí tak skutečný dojem, že splývají s přírodou.

S pomocí několika přátel je navíc sestavíte za neuvěřitelně krátkou dobu. Ten nejmenší s jednou ložnicí a rozlohou 37 metrů čtverečních se dá složit už za tři dny. Navíc stojí v přepočtu jen 373 tisíc korun. Pokud tedy nevezmeme v úvahu cenu případného pozemku, tak oproti garsonce v Praze se stejnými rozměry ušetříte v závislosti na stavu bytu třeba i 4 miliony.

Pokud by vám ale bylo 37 metrů čtverečních málo, nezoufejte. Můžete si dopřát i „vilu“ s obývacím pokojem, jídelnou, garáží, čtyřmi ložnicemi a stejným počtem koupelen. Nejlepší model společnosti Green Magic Homes o rozloze 185 metrů vás přijde na pouhých 1,67 milionu korun.

To je v podstatě zadarmo, pokud tedy máte zájem o inovativní způsob bydlení, jděte do toho. Dnes večer si nejrůznější obydlí můžete připomenout díky prvnímu dílu trilogie Hobit, který půjde na televizních obrazovkách.

NA SNÍMKY Z FILMU HOBIT: NEOČEKÁVANÁ CESTA SE PODÍVEJTE V GALERII:

Zavří­t reklamu