Zpátky do minulosti: Nejoblíbenější kapely 90. let, ze kterých dívky omdlévaly

Kluci z Backstreet Boys byli vždycky na absolutní špičce oblíbenosti.
Zdroj: Pinterest.com
U nás vládli Lunetici, milovaly je tisíce dívek a při jejich koncertech omdlévaly davy.Kluci z Backstreet Boys byli vždycky na absolutní špičce oblíbenosti.Z 'N Sync se zrodila hvězda v podobě Justina Timberlakea.Angelo a Paddy zdobili zdi pokojíčků každé puberťačky.+ 1 fotka+ 2 fotky

Plakáty s nimi jsme si lepili po pokojíčcích. Milovali jsme je. Idolové 90. let. Zavzpomínejme na pár především chlapeckých skupin let minulých.

Barbara Lorenzová
Barbara Lorenzová 11. října 2018

Za pásek jsme si zacvakli discmana a šli jsme ulicemi našich rodných měst a cítili se nad věcí. V uších nám hráli ONI. Kluci z plakátů, kteří podle nás uměli skvěle zpívat.

Ze zahraničních kapel si můžeme připomenout  milované trio blonďatých sourozenců Hansonových, vlasáče z obrovské rodiny muzikantů Kelly Family, kde jsme milovali především Angela a Paddyho, či miláčka Justina z ‚N Sync.

Tomuhle playboyovi jistě ležely ženy u nohou.
Mohlo by Vás zajímat:

Jugoslávská pop-music: Bizarní hudba, která u nás byla za komunismu v kurzu

Jedničkou však byli rozhodně kluci z Backstreet Boys. Jak dát dohromady úspěšnou kapelu? Vezměte blonďáka s nevinným kukučem, namixujte ho s popiercingovaným a potetovaným drsňákem, přidejte přebarveného blonďáka, zasmušilého tmavovlasého krasavce se zářivě modrýma očima a nakonec vám chybí jen takový obyčejný správňák od vedle, na kterého letí všechny ženy. Backstreet Boys to na pódiu vždycky skvěle rozbalili a dívky po celém světě z nich omdlévaly.

Ale ani naši kluci nebyli k zahození. Lunetici nás totiž bavili opravdu dost. Jejich texty jsme znali nazpaměť a na diskotékách jsme na jejich pecky ploužili tělo na tělo.

Martin, Vašek, David a Aleš promlouvali skrze hudbu do našich každodenních životů a říkali nám, jak musíme mít rádi svou mámu a jiné duchaplné rady. Sami mezitím protáčeli vydělané peníze v automatech, alkoholu a drogách. Kapela se tedy brzy rozpadla, a i když se před časem měl konat velkolepý comeback, nějak o nich není slyšet.

SuperWoman Katarina Emma Schapiro o sebepoznání: I úspěšní lidé mají své pády a nezdary, ale nenechají se jimi nikdy převálcovat

SuperWoman Katarina Emma Schapiro o sebepoznání: I úspěšní lidé mají své pády a nezdary, ale nenechají se jimi nikdy převálcovat

Další články