Fit a krásnátestovánísoutěže

Česká komedie Manžel na hodinu: Užijte si pohled na Novotného či Matáska v upnutých plavkách pro akvabely

Zdroj:TV Prima

+ 6 fotek+ 7 fotek
Přidat na Seznam.cz Přidejte si magazín Lifee.cz na hlavní stránku Seznam.cz

Manžel na hodinu jako volné pokračování mimořádně úspěšné české komedie a diváckého hitu z roku 2014 sleduje další osudy čtveřice hráčů vodního póla z Nymburku, kteří začali pracovat jako hodinoví manželé. Tentokrát se pustí ještě do něčeho bláznivějšího, stanou se z nich akvabely.

Petra Járková 13. října 2019

Pokračování Hodinového manžela

Manžel na hodinu jako volné pokračování mimořádně úspěšné české komedie a diváckého hitu z roku 2014 sleduje další osudy čtveřice hráčů vodního póla z Nymburku, kteří začali pracovat jako hodinoví manželé – Milana (Bolek Polívka), Honzy (David Novotný), Jakuba (David Matásek) a Kryštofa (Lukáš Latinák).

Mužské akvabely

David Matásek a jeho herecký kolega David Novotný se toho nebojí ani tentokrát. Jako kamarádi a bývalí hráči vodního póla v komedii Manžel na hodinu se pustí do pro chlapy nevídaného koníčku – stanou se z nich akvabely! I když mají jejich těla do smyslných křivek jejich ženských kolegyň daleko, s o to větší vervou se vrhli do trénování před veřejným představením. A to bude pro malé město Nymburk šokujícím zážitkem.

Film plný hvězd

Nejsou to ale jen Matásek s Novotným, kteří ve filmu září. Spolu s nimi se ve snímku objeví také další hvězdy jako Bolek Polívka, Eva Holubová, Zuzana Norisová, Simona Babčáková, Lukáš Latinák a další.

Thumbnail # Hodinový manžel plný českých hvězd: Jak se hledal nejhorší bazén vhodný pro natáčení?
Mohlo by Vás zajímat:

Hodinový manžel plný českých hvězd: Jak se hledal nejhorší bazén vhodný pro natáčení?

Zapomenutý rozvod

Milanův vztah k doktorce Elišce (Eva Holubová) se slibně vyvíjí, a když se ji už Milan konečně odhodlá požádat o ruku, vypadá to, že svatbě nic nestojí v cestě. Tedy kromě jedné malé „drobnosti“ – Milan je stále ženatý se Slovenkou Jankou (Zdena Studenková), matkou Kryštofa, se kterou se před lety jaksi zapomněl rozvést!

Hodinový manžel

Kromě toho chtějí vytáhnout kamaráda Jakuba z depresí, a tak se rozhodne Kryštof přivést do bazénu akvabely, se kterými chce natrénovat vystoupení s názvem „Hodinový manžel“.

NA SNÍMKY Z FILMU MANŽEL NA HODINU SE PODÍVEJTE DO GALERIE:

REDAKČNÍ TIP: NA FILM MANŽEL NA HODINU SE MŮŽETE PODÍVAT DNES OD 20:15 NA PRIMĚ

Přidat na Seznam.cz Přidejte si magazín Lifee.cz na hlavní stránku Seznam.cz

Další články

Zavří­t reklamu