Cristiano Ronaldo slaví 35. narozeniny: Fotbalistův otec byl opilec, hrozil mu konec kariéry

Cristiano Ronaldo je portugalský fotbalista a reprezentant, mistr Evropy z roku 2016. Od roku 2018 nastupuje za italský klub Juventus FC, kam přestoupil po devíti letech v Realu Madrid. Jedná se o komplexního hráče považovaného za jednoho z nejlepších fotbalistů světa.
Zdroj: Profimedia.cz
Cristiano Ronaldo je portugalský fotbalista a reprezentant, mistr Evropy z roku 2016. Od roku 2018 nastupuje za italský klub Juventus FC, kam přestoupil po devíti letech v Realu Madrid. Jedná se o komplexního hráče považovaného za jednoho z nejlepších fotbalistů světa.Cristiano Ronaldo je portugalský fotbalista a reprezentant, mistr Evropy z roku 2016. Od roku 2018 nastupuje za italský klub Juventus FC, kam přestoupil po devíti letech v Realu Madrid. Jedná se o komplexního hráče považovaného za jednoho z nejlepších fotbalistů světa.Cristiano Ronaldo je portugalský fotbalista a reprezentant, mistr Evropy z roku 2016. Od roku 2018 nastupuje za italský klub Juventus FC, kam přestoupil po devíti letech v Realu Madrid. Jedná se o komplexního hráče považovaného za jednoho z nejlepších fotbalistů světa.Cristiano Ronaldo je portugalský fotbalista a reprezentant, mistr Evropy z roku 2016. Od roku 2018 nastupuje za italský klub Juventus FC, kam přestoupil po devíti letech v Realu Madrid. Jedná se o komplexního hráče považovaného za jednoho z nejlepších fotbalistů světa.+ 4 fotky+ 5 fotek

Jméno Ronaldo dostal podle amerického prezidenta Ronalda Reagana, který byl oblíbeným hercem i politikem jeho otce. Vyrostl v chudobě a pokoj sdílel se třemi sourozenci. Dnes patří k nejbohatším a nejúspěšnějším sportovcům světa. Koluje kolem něj mnoho tajemství a o jeho aroganci se vyprávějí romány.

Petra Járková
Petra Járková 5. února 2020

Portugalský krasavec Cristiano Ronaldo má několik tajemství či stinných stránek života, o kterých nemluví a nerad na ně vzpomíná. Ať už jde o matky jeho dětí, alkoholismus otce nebo spekulace o sexuální orientaci.

Alkohol je prokletí

Málokdo tuší, že fotbalistův otec byl silný alkoholik a Ronaldo tak neměl úplně idylické dětství. Pití propadl v době, kdy ho dospívající syn nejvíc potřeboval. Sice svou rodinu nijak netýral, ale nikdy tu nebyl, což Ronaldo nesl velmi těžce. Dodnes se prý s otcovým pitím nesrovnal a opilé lidi nemá rád.

Sexuální orientace

Je Ronaldo na ženy nebo na muže? O téhle informaci se už léta spekuluje. V roce 2015 se očekávalo, že fotbalista přijde s coming outem, ale nestalo se tak, takže fanouškům nezbývá nic jiného než nadále spekulovat. Sám k těmhle otázkám mlčí a chlapsky se nepřizná.

Ošklivák na střední

Dnes o sebe fotbalista, známý metrosexuál, dbá až přehnaně. Není proto divu, že se každoročně umisťuje na horních příčkách žebříčků o nejpřitažlivější muže světa. Na střední prý ale vypadal jako skřet, byl ošklivý a nikdo o něj nejevil zájem.

David Beckham políbil svou dceru na rty a za fotku na Instagramu to zase schytal
Mohlo by Vás zajímat:

David Beckham políbil svou dceru na rty a za fotku na Instagramu to zase schytal

Náhradní matky

Talentovaný fotbalista říká, že je pro něj rodina to nejdůležitější a chce mít sedm dětí. Zatím na splnění cíle odvážně pracuje. Jako první se mu narodil syn Cristiano junior. Ve Spojených státech mu ho porodila náhradní matka, jejíž identitu nikdy neprozradil. Další děti, tentokrát dvojčata, mu porodila také náhradní matka. Ani o její totožnosti se nehodlá fotbalista bavit. Zatím poslední v řadě je dcera Alana Martina, kterou má s aktuální přítelkyní Georginou Rodriguez.

Trénink se závažími

Během dospívání trénoval se závažími na nohou, protože věřil, že pak bude bez závaží rychlejší. Fotbalu obětoval vše, každý den trénoval až do naprostého vyčerpání, aby byl dnes tam, kde je. Za jednu fotbalovou sezónu prý sprintuje 900krát častěji než sprinter na olympiádě.

NA ŽIVOT CRISTIANA RONALDA SE PODÍVEJTE DO GALERIE:

Herečka Nikol Heřmánková Kouklová: V Ordinaci jsem byla velmi krátce, protože mi to na DAMU zakázali natáčet

Herečka Nikol Heřmánková Kouklová: V Ordinaci jsem byla velmi krátce, protože mi to na DAMU zakázali natáčet

Další články