Fit a krásnátestovánísoutěže

Marcela Březinová slaví 59. narozeniny: Maminka i manžel se oběsili, útěchu našla u gayů

Zdroj:Muž roku 2019

+ 10 fotek+ 11 fotek
Přidat na Seznam.cz Přidejte si magazín Lifee.cz na hlavní stránku Seznam.cz

Zpěvačka Marcela Březinová si za svůj život prošla hotovým peklem. Poté, co se jí v jedenadvaceti letech za nevyjasněných okolností oběsila maminka, se před pár lety zabil i její manžel, režisér a hudební skladatel Zdeněk Švarc. Ten navíc spáchal sebevraždu stejným způsobem.

Petra Járková 18. listopadu 2019

Dětství v Libyi

Zpěvačka Marcela Březinová prožila část dětství v Libyi, kde chodila do americké klášterní školy. Její otec tam pracoval jako zubař, matka byla letuškou.

Hudební branže

Finalistka někdejší talentové soutěže Mladá píseň svou profesionální kariéru zahájila jako kmenová vokalistka avantgardní elektronické skupiny OK Band, s níž natočila i svůj stěžejní hudební materiál. Ačkoli po svém odchodu z kapely se prosazovala již sólově, zázemí nahrávacích studií nalézala převážně v titulní spolupráci s jinými umělci.

Thumbnail # Marcela Březinová v Africe: Vzpomíná na dětství v klášterní škole, které na tomto kontinentu prožila
Mohlo by Vás zajímat:

Marcela Březinová v Africe: Vzpomíná na dětství v klášterní škole, které na tomto kontinentu prožila

Nešťastná smrt manžela

Roku 2011 zemřel její manžel Zdeněk. Poté, co se nevrátil z obchodní schůzky, po něm bylo vyhlášeno celostátní pátrání. Jeho tělo bylo o několik dnů později nalezeno v Roztockém háji v pražském Suchdole. Marcela se tak podruhé v životě setkala se sebevraždou velmi blízkého člověka, navíc provedenou tím samým způsobem. Navíc se nejspíš jednalo o zkrat, Zdeněk po sobě totiž nenechal žádný dopis na rozloučenou a Březinová se tak nikdy nedozvěděla příčinu jeho smrti.

Homosexuální přátelé

I když už se za ta léta se smrtí manžela vyrovnala, žádné vážné vztahy nehledá. Čas od času se přátelí s nějakým mužem, ale na veřejnosti to příliš neprezentuje a své soukromí si hlídá. O to více ji ale můžeme vídat ve společnosti gayů, kteří jsou zpěvaččinými nejlepšími přáteli.

NA SNÍMKY ZE ŽIVOTA MARCELY BŘEZINOVÉ SE PODÍVEJTE DO GALERIE:

 

Přidat na Seznam.cz Přidejte si magazín Lifee.cz na hlavní stránku Seznam.cz

Další články

Zavří­t reklamu