Soustředění Muž roku v Tunisu: Moderátorka Bubílková šokovala místní, v podprsence vyběhla do ulic

18. května 2019

Populární moderátorka Zuzana Bubílková nejela do Tuniska na soustředění Muže roku jen lenošit. Jako jedna z mála natáhla sportovní oblečení a vyběhla do ulic. Tunisané se nestačili divit! Kromě udržování kondice si ale užívá i přítomnost dvanácti sexy urostlých finalistů, kteří se zde připravují. A jak je z fotek patrné, v jejich přítomnosti doslova pookřála.

„V Tunisu nejsem poprvé, znám to tady, nejsem tedy překvapená, jak je to tu pěkné. To spíš místní jsou překvapeni ze mne. Chtěla jsem si vyběhnout po pláži, ale nabíral se mi písek do bot, proto jsem si to vyběhla ve sportovní podprsence do místních ulic. U brány hotelu byli tak překvapení, že zapomněli sundat závoru,“ smála se Zuzana Bubílková, která má neskutečnou fyzičku. Denně běhá 8 až 10 kilometrů. „Rekordy netrhám, to v žádném případě. Běhám proto, abych se rozhýbala, dokud to ještě jde.“ 

Svoji přítomnost na soustředění Muže roku v Tunisku chápe Zuzana Bubílková jako dovolenou. V poslední době hodně pracovala a ani tady neskládá ruce do klína. S kamarádkou výtvarnicí u moře vytvářejí náramky, medailonky a šperky. „Daly jsme si závazek, že do konce pobytu vytvoříme třicet šperků. Je to dost pracné, tak sebou musíme víc hodit.“

Mimoto musí Zuzana Bubílková do konce pobytu okouknout všech 12 finalistů jubilejního ročníku soutěže Muž roku 2019. „To je další závazek. Sice je znám z tiskovky, ale tady je chci poznat lépe,“ uvedla Zuzana Bubílková, která bude členkou poroty při srpnovém finále 20. ročníku Muže roku v Náchodě.

Kromě ní na soustředení Muže roku 2019 vyrazily i zpěvačky Marcela Březinová a Dáda Patrasová nebo třeba herec a moderátor Jiří Krampol, kterého doprovovází manželka Hanka. Ta se zde zotavuje ze svých zdravotních problémů, které jí v poslední době pořádně potrápily.

Zavří­t reklamu