Fit a krásnáTestováníSoutěže

První dáma české satiry Zuzana Bubílková: Šimka vyměnila za mladého zpěváka popu Nathaniela

První dáma české satiry Zuzana Bubílková: Šimka vyměnila za mladého zpěváka popu Nathaniela
Zdroj: Zuzana Bubílková a Nathaniel Filip
+ 9 fotek+ 10 fotek
Přidat na Seznam.cz Přidejte si magazín Lifee.cz na hlavní stránku Seznam.cz

Zuzana Bubílková je legendární moderátorka, která je považována za první dámu české satiry, zejména té politické. Nathaniel Filip je mladý zpěvák tradičního popu a šansonu, který koncertuje, většinou se svým klavíristou, nějakých sedm let. Před půl rokem se tito dva protagonisté však dali dohromady a vytvořili tak neobvyklou dvojici, která se u diváků těší velké popularitě a baví je při svých vystoupeních.

Petra Járková 3. června 2019

Zuzana a Nathaniel společně vytvořili hudebně-zábavnou show, se kterou jezdí po celé republice. Diváci při ní v podání Nathaniela uslyší spoustu slavných šansonů a světových melodií, ale i písně z vlastní tvorby a Zuzana Bubílková zde vypráví vtipné historky z politického zákulisí, glosuje současnou společenskou situaci a přidá nejeden vtip. Diváci mají možnost protagonistům klást i své vlastní otázky a určovat směr celého programu. Takže dochází i k situacím, kdy Nathaniel prozrazuje své partnerské vztahy či se Zuzana kvůli divákům převléká do jiných šatů… atmosféra je vždy spontánní a uvolněná.

Nathaniel Filip, který k sobě dlouho hledal profesní partnerku vždy mezi zpěvačkami, se se Zuzanou Bubílkovou seznámil úplnou náhodou. Jakožto organizátor velké kulturní akce ,,Pohřebačský jarmark“, který každoročně probíhá nedaleko Hradce Králové, v obci Opatovice nad Labem, kde Nathaniel žije, hledal účinkující, kteří by zde vystoupili. Když oslovil jednu agenturu s konkrétním jménem zpěvačky, dotyčná agentura mu ji rozmluvila a doporučila právě Zuzanu. Zuzana Bubílková měla na jarmarku velký úspěch a Nathaniel zjistil, že není třeba hledat partnerku jen mezi zpěvačkami. Zuzana byla skvělou volbou a spojení bavička – zpěvák, vytvořilo zajímavou dvojici se skvěle kombinovaným programem.

Stále online: Jak se zvyšuje riziko závislosti zaměstnanců na chytrém telefonu?
Mohlo by Vás zajímat:

Stále online: Jak se zvyšuje riziko závislosti zaměstnanců na chytrém telefonu?

Oba dva se taktéž stali dobrými kamarády, kteří si rozumí i v osobní rovině. Zuzana Nathanielovi předává své zkušenosti ze své dlouhé kariéry ve světle reflektorů a Nathaniel Zuzaně svou energii, kdy při představeních mnohdy posunuje její hranice.

Už půl roku tak společně jezdí po republice a baví lidi. Protože se jejich představení dostává stále většího zájmu, na podzim již připravují velké turné ve dvaceti městech po celé České republice. V létě je možné se s nimi také setkat na různých venkovních slavnostech. Můžeme jim tak jen přát, ať jim to spolu dlouho vydrží a aby diváci vždy odcházeli domů spokojení.

Přidat na Seznam.cz Přidejte si magazín Lifee.cz na hlavní stránku Seznam.cz

Další články