Soustředění Muž roku 2019: Dáda Patrasová dováděla s růžovým plameňákem v bazénu

17. května 2019
Muž roku
Muž roku

Herečka Dáda Patrasová nevynechala jedinečnou příležitost užít si vzrušující týden po boku dvanácti urostlých finalistů soutěže Muž roku 2019. Mladí muži dělali herečce společnost u bazénu v tuniském resortu, kde si společně zadováděli na nafukovacím ptákovi.

Na soustředění Muže roku 2019 odjela celá umělecká skvadra s Dádou Patrasovou a Jiřím Krampolem v čele. Toho samozřejmě do tuniského letoviska Sousse doprovodila manželka Hanička, která se zde zotavuje po zdravotních i psychických problémech a s Dádou drží krok zase excentrická zpěvačka Marcela Březinová nebo moderátorka Zuzana Bubílková.

„Je to spojení krásna. Moře, sluníčko a mladí kluci. Co si víc přát. Trošku fouká studený vítr, ale to mi vůbec nevadí,“ libovala si Dáda a okukovala finalisty oděné pouze v plavkách a  brýlích z limitované edice Osmanyho Laffity.  „Focení finalistů se mi moc líbilo, hlavně kluci mají svaly, vyrýsované postavy a já s nimi teď pojedu na výlet,“ radovala se Dáda.

Přízeň oblíbené herečce věnoval i prezident soutěže David Novotný, který ji lákal do bazénu s průzračnou vodou. Herečka ale nelenila a prezidenta za hurónského povzbuzování shodila do studené vody sama.

„Tak takhle jsem to neplánoval,“ smál se David Novotný a se svými svěřenci provezl Dádu Patrasovou na stylovém růžovém plameňákovi po celém bazénu. No legrace to byla veliká, co vám budeme povídat.

Zavří­t reklamu