Fit a krásnátestovánísoutěže

Honza, který nemá Z pekla štěstí: Miroslav Šimůnek je stále single!

Thumbnail # Honza, který nemá Z pekla štěstí: Miroslav Šimůnek je stále single!

Zdroj:profimedia.cz

Od premiéry pohádky Z pekla štěstí uběhlo již 19 let. Jak dnes vypadá fešák z filmu? Podívejte se na statečného Honzu, který se pro svoji Markýtku nebál postavit ani drakovi.

Lucie Trávníčková 31. prosince 2018

Jako mnoho kluků se od útlého dětství toužil stát popelářem. Osud tomu naštěstí chtěl jinak, a tak se Miroslav Šimůnek ocitl na vyšší odborné škole herecké, která mu snad otevřela dveře k jeho kariéře. Tu pak definitivně odstartovala velmi oblíbená pohádka Zdeňka Trošky Z pekla štěstí.

Rodák z Jilemnice byl snad pro roli Honzy přímo předurčen. Už s ochotnickým spolkem na střední škole hrál Honzu v pohádce Honza a princezna. V roce 1997 byl pak přijat na hereckou a moderátorskou VOŠ v pražské Michli.

Během studií hrál v Národním divadle, Divadle Bez zábradlí, Divadle Na Fidlovačce a Divadle Na Vinohradech. Vniveč nepřišlo ani vzdělání moderátorské, které uplatnil při uvádění různých soutěží krásy, módních přehlídkách nebo sportovních akcích. Objevil se také v Bondovce Casino Royale.

Thumbnail # Krásná Zlatovláska: Dnes žije plachá herečka v ústraní, užívá si miliony a pláče nad stářím
Mohlo by Vás zajímat:

Krásná Zlatovláska: Dnes žije plachá herečka v ústraní, užívá si miliony a pláče nad stářím

Miroslav rozhodně není muž, který by na ulici zůstal bez povšimnutí. Velmi dbá o svůj vzhled, což mnozí komentují tím, že je metrosexuál. To on sám popírá, i když si na vzhledu záležet dá. „Kdybych měl být metrosexuál, tak si lakuji nehty a depiluji celé tělo. To nedělám, je mi to proti srsti,“ říká dnes čtyřicetiletý herec. Zároveň nepopírá, že až to bude potřeba, plastikám se nebrání. „Pokud to člověk skutečně potřebuje a vypadá to na něm přirozeně,“ konstatuje Šimůnek a dodává, že v koupelně denně stráví 15 až 20 minut.

Co se týče žen, nemá to herec snadné. Dle jeho slov s ním žádná nevydržela a i on sám je prý hodně vybíravý. Momentálně s nikým nerandí, tudíž šanci stát se jeho vyvolenou máte i vy!

Podobné články

Zavří­t reklamu