Daddy Cool: Bláznivá komedie o čtyřicátníkovi, co si otevře jesle

Ve filmu nebude nouze ani o dojemné okamžiky.
Zdroj: Bontonfilm
Nová komedie Daddy Cool vám polechtá bránice.O zábavné okamžiky nebude nouze.Tak to vypadá, když si floutek s cigaretou otevře soukromé jesle.Stravovací návyky jsou v jeslích trochu podivné.+ 5 fotek+ 6 fotek
Přidat na Seznam.cz Přidejte si magazín Lifee.cz na hlavní stránku Seznam.cz

Daddy Cool, slavný hit Boney M, dal název bláznivé komedii o čtyřicátníkovi, který si doma založí jesle. A vede je hodně po svém.

Petra Járková
Petra Járková 13. května 2019

Hlavního hrdinu Adriena jeho přítelkyně vykopne, protože se vůbec nechová jako zralý muž, ale mnohem spíš jako by mu bylo čtrnáct. Bez zodpovědnosti, bez ambicí, bez pořádné práce, zato vždycky na pohodu a tabáček. Když se poznali, zábava byla to hlavní. Časem ale všichni okolo dospěli… až na něj. Adrien zatvrzele zůstal flákačem a teď se nestačí divit, jak na něj jeho přítelkyně Maude srší hromy a blesky. Už by chtěla rodinu, ale nejde mít děti s dítětem.

Adrien ale zachová chladnou hlavu a vymyslí senzační plán, jak ukázat, že je dospělý a zodpovědný stejně jako ostatní dospělí a zodpovědní. Je to plán toho nejtěžšího kalibru s nejrychlejší účinností. Založí si v jejich společném bytě soukromé jesle. Zájemců je hodně a z Adriena je během chvíle táta na plný úvazek.

Hlavní roli si střihne Viktor Preiss.
Mohlo by Vás zajímat:

Nová filmová pohádka Hodinářův učeň: Chcete vidět první fotky z natáčení?

Jenže… děti se pohybují, dokonce každé jiným směrem, jakmile to jde, tak se o něco praští, umí být hlučné, oproti předpokladům celý den nespí, chtějí jíst, chtějí i pít, potřebují přebalit a opět se pohybují a opět každé jiným směrem. Adrien zůstává v klidu, cigárko za žádných okolností neodkládá a na každý problém najde nějaké originální řešení. Do rodičovských učebnic se pravděpodobně nedostane, ale šance na udržení dětí naživu tu nějaká je. A s ní i šance na návrat k přítelkyni.

Přidat na Seznam.cz Přidejte si magazín Lifee.cz na hlavní stránku Seznam.cz

Další články